Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



nemtom mire gondolsz
dehogy bantom, van neki eleg baja igy is
fog meg sirni, es nem miattam
drukkolj helyettem a D1000+ kategóriába a nagyon sárgáknak csak ne rugdosd meg, vagy legalább csak a döntő után
Helyes. Én is ott leszek 15:00-tól
en valoszinuleg kinezek arra a Kiskunlachazi gyorsulasra, csak meg knapettol meg kell tudnom ujra a reszleteket, aztan Tomi var minket 15 oratol gondolom addigra oda is erek, mert a gyorsulas az valami nagyonsokaig tart
Hát kemény lenne. Hangosann lenne a mocinál az szent. S amúgy sem tennék ilyet a szemem fényével.
MINDENKI! Hányra értek a Tomiékhoz? Merthogy nekem 6 kor legkésőbb le kell farolnom mert megyek dolgozni
Hát az nem úgy megy, hogy fogjuk az 1 éves gyereke és tiplizünk. Délutáni lvás, uzsonna, meg egy csomó dolog van, lehet hogy ellene ott. De azért nem annyira jó dolog vadidegen helyre vinni egy ilyen kis manót. Olyan rendet rakna ott hogy csak na és sokái keresgélnénk mindent utána.
Sosem hibázok
Felpókozod hátra .
.
.
.
.
.
Na jó, rossz vicc.
ot nem hozzatok? Csucsu keverne neki valami finom koktelt tejecskebol meg malnaszirupbol es biztosan jol erezne magat
Csucsu?
Ezt ismered?

Sex on the Hortobágy koktél:
fél citromlé
1 deci szilvapálinka
hagymakarika
koktélszotyola
A pohár szélét zsírozzuk be és mártsuk pirospaprikába!
A hagymakarikát pedig illesszük a pohár szélére.
Na hát úgy néz ki, hogy nem megyünk. :-(
Sajnos nincs ki vigyázon a gyerekre. Ez van sanja.
from Pestszentimre
vigyek magammal kissoprut/lapatot, vagy szerinted van otthon Tominak
Ne aludj mester, hanem gyakorolj, nehogy hibázz szombaton.
Irigyellek apám, az én hátamon csak vánszorgás lett volna. .
Mikor indultok a gyorsulásról a Tomiékhoz és merre felé? mert esetleg találkozhatnánk valamerre. Én ugye Szigethalomtól megyek.
Hello Pupák
Szevasztok
Sajnos most kell mennem , gondoltam h egy látogatással egybekötöm , de sajna nem megy
Üdv Bivaly már azt hittem kint maradtál, egy bungalóban mormotának
tyuuuuuuu nagyon baban hangzik
ezek szerint negerbarnan fogunk viszontlatni szombaton es csak irigykedhetunk, hogy milyen kisimult es fiatalosan ude az arcod
Telelés? 30-35 fok volt árnyékba. Nagyon király volt. Meghajtottunk két koreai 125-ös robesz (nem robis-t ). Kalap kaka volt. Sokat ökörködtünk, szivaroztunk, pihi szuszi. Erről szólt, na meg a sok herkentyű evésről. Király volt!
wow megiscsak otthon kellett volna maradnom
Jól köszönöm szépen!
Nem fixáltunk semmit a srácokkal, majd Tominál megbeszéljük ,
most indulok felétek /Orion utca/