Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nezd inkabb ne firtassuk, hogy hanyas skalan sikerult elerni a 2 pontot
nekem ket nap kirandulas nem is artana, de addig meg tisztazodnia kellene par dolognak
max majd Ámérikába nezlek meg, amikor mar oriasi sztarjatekos lesz beloled es nem is fogsz emlekezni rank es majd ulok a lelalton es probalom magyarul elmondani a puffedt testu hazafiaknak, hogy en ismerlek teged
Igen? 5 pont? Landry is összesen 3x került a labda közelébe a hétvégi meccsen, abból kétszer TD-t kaptak... pedig nem kicsit nagyság a csávó... Szóval a legnagyobb profik is tudnak hibázni. Dawkins múltkor olyan szar formában játszott, hogy a második negyed után fel sem küldték a pályára... A tegnapi tackle gyakorlás során mondjuk megközelítettem a 10 pontot az edzők szerint...
Elvileg 2 hét ha jól emlékszem és újpesten a Tábor utcában. De amint biztosat tudok leírom. Graz egyébként is kétnapos kirándulás...
az alomhatar az az 5 pont
de szerintem csak a gyakorlas hianyanak szamlajara irhato remelem
a masik edzomeccs mikor es hol lesz? mert Graz-ba nem megyek ki, ez egeszen biztos
Ha nagyon belehúzok lehet, hogy egyszer csak elérem a hárompontos álomhatárt...

Viccen kívül, tegnap tudtam meg, hogy heteken belül 2 további edzőmeccset játszunk, ebből az egyiket Graz-ban egy ottani elsőosztályú csapat ellen. Ja és múlt szombaton 26-20-ra nyertünk a Kaposvár ellen. Kb akkor volt a kezdőrúgás amikor elindultunk Kiskunlacházáról Vecsésre...
Ezt már én is javasolni akartam. Minden esetre a ruhámban egyátalán nem fáztam este hazafelé, pedig toltuk neki a FIGU-val.
meg mindig csak a smirglit tudom ajanlani a formalevalaszto leszedesere
Mikor és hova?
Már jó lenne nekem is eljutni valahova a kiscsapattal.

Az első új gumát hamar-hamar koptasd meg. Nem egy fékezésnél csúszkeráljon.
Jesus! mi lesz enne a fejlodesnek a vege
igen, azt olvastam nagyon sotet lehet a fiatalember, vagy nagyon tudatlan ebben a temaban, de gondoltam majd az anyukaja felvilagositja
Jaaa nem azért, csak egy roppant tájékozott fórumtárstól megtudtam nemrég, hogy elissa is és te is leszbi... igazi megvilágosodás volt banyek...
Felééétt?!? Jó az egyharmadnak is. De fejlődőképes vagyok...
neeeeeeeeeeeeeem fogom bebizonyitani, hogy nem ugy van
Mondom elvileg...
ezek utan nem is biztos, hogy akarom tudni, hova dugta az a tacsko a tappancsat
azt mondod, hogy lassan mar nekunk is erdemes lesz elmenni es megnezni, mit muvelsz a fiatalokkal? mert amig csak az edzes felet birod vegigcsinalni, es utana nem kapsz levegot, addig nem akarok vihogva ulni a palya szelen
Nnna neeeee. Tényleg?
Szevasz te leszboszi!
Ámen. Elvileg már jogsim is van...
Joooooreggelt
Ráadásul új gumim van elöl, amin még rajta figyel a csuszmákos öntőformábólrajtamaradt genyaó.

Idén még mehetnénk egy csoprtosat...
Gondok hegyekben. Küzdök, dolgozok. Meg a vállalkozósdi mellé a múlt héten elkezdtem egy új munkát ami elvesz minden hetemből 3 napot. De rohadtul élvezem, csak sok idő és sok energia... Tegnap motoroztam. Olvastam, hogy elkészült a tied is. Gratulálok! Aztán vigyázni! Tegnap is már annyira csúszott a hideg aszfalt, hogy még...
MESESZÉÉÉÉP! Szeretem az újdonsült gizdákat fel fel rugdosni én ish
Edzés után akartam még meccset nézni, de ráfejeltem a térdemre a kanapén... Aztán reggel 4kor ébredtem fel arra, hogy fázom és fáj a hátam...

DE! Az edzés übher faja volt. Naggyon jól éreztem magam. Volt pár újonc, akik járnak már pár hónapja és most már nagyon nagy arcuk van a villamoson amikor viszik a cuccot, hogy ŐK amerikai fociznak. Na tegnap kaptak egy kis leckét, hogy milyen is ez a sport... az egyik az most nem jön egy darabig, de legalább megtanulja, hogy hova nem teszi az ember a kezét pl... a másik meg megtanulja egy életre, hogy hogyan nem tartjuk a fejünket ütközésnél...