Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevaaasz! Mi a palya nagymenő? 100 éve nem láttalak sem erre, sem sehogy
pityipűűű...
Hát néha én is eltaktikázok ezzel, de ahogy írtam általában megvár minden...
Bár mostanában néha bejön az, ha valamilyen problémát nagy ívben lesz..ok, akkor az egy két héten belül magától megoldódik.
Start elvileg szombaton, s kedden jövünk. Majd csinálok képeket !
Szerintem olyan lesz, mint anno a Delta elején: a hóviharba toljuk a motort a hegyen...
Már akinek eltelt! Nekem ez ilyenkor nem telik el, hanem csúszik annyival, amennyivel később érek be, mert senki nem csinálja helyettem meg a 'leckét'... De hát ilyen a rugalmas munkaidő!

Az indulás előreláthatólag egy napot csúszik, mivel a napokban jön az eső és lehűlés.
Az most épp ott van, ahova mennénk s ezért mondják a hétvégére a lehülést itthon.
Ha eleludtál, akkor hagyni kell veszni az egész napot. Ez az én taktikám

Tényleg, mikor is indultok?
ez valoban eleg rosszul hangzik de fel a fejjel, mar egy csomo eltelt a mai napbol
mikor indultok a motoros jeti-tunrera
Jó reggelt!
Örömmel olvasom, hogy csak én vagyok, akinek ez a reggel ilyen csőd.
Nem ébresztett az órám... , majd kocsival jöttem be a városba...
ugye
ma amugyis nagyon jo kedvem van hajnalok hajnalan mosolygva ebredtem, minden naon szep es jo
De jó dumád van....
ha elarulnam, meg kellene, hogy oljelek
Ééééés ki nyert?
na a vege se volt kevesbe fordulatos persze nem lattam en sem minden meccset az elmult 3 evben , de hosszabbitashoz meg sosem volt szerencsem
Azt elhiszem, azt még láttam amikor 30mp alatt 2 TD vel megfordult a meccs.

PEDIG! zsenialis volt a masodik felido bamulatosan nagyon fordulatos volt
Na vajon miért? Tegnap este már 9 kor elájultam, mert hajnalban már pecátam, így a meccset sem tudtam végignézni. Utánoztalak és közben elaludtam
kidobott az agy
Joreggelt
Hé, Hahó !
Mi van má mindenki alszik
bakker
Jópofaság volt. Én is csak hármat tudtam menni, igaz fél3kor eljöttem. A futamok között csak a sorban álltam. Evvan...
Hali!
Jó lehetett a verseny Petya ,
cimbim mesélte hogy kurva sokan voltak , és 5 óra alatt csak 3 szor tudott menni ,
ráadásul közben végig sorba állt
néztem a bulis képeket is jók lettek
Na jó mégsem olyan szar
egy fraszt
Szar a meccs