Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bitos amikor a Coke Zerot kóstolgattam

Nah mind1.Szóval amit nem sikerült 1 órája....Hogy aludtál, hogy vagy?
baszki
igazan remek virusgazda vagyok
elnezest kerek meg egyszer mindenkitol
Szuper...én is taknyosodom
ugy latszik neked is ajandekoztam egy sunit
elnezest
szoval utalsz
pedig milyen szep kis sunit kaptal ajandekba
Robi, Te hogy állsz a szombattal?
Lehet, hogy nem vettem észre az tény... De azért remélem sikerül helyrejönni a hétvégéig!
Ma én is úgy keltem fel, hogy az orromon alig kaptam levegőt.
Nyitva hagytam az ablakot bukóra és reggelre enyhén szólva kihűlt a szoba...
Reggel sündisznóval a torkomban keltem... Legközelebb úgy nézünk meccset, hogy nem egy szobában vagyunk.
mar megfaztam
Vigyázz magadra, Borsóka, tényleg ne fázz meg.
tegnap biztos nem lattad, mert nagyon faradt voltal ( ), de kivetelesen tenyleg eleg szar allapotban vagyok, es most aztan semmi kedvem itt lenni
sot, mar a kollegaim is haza akarnak kuldeni, hogy ne fertozzek ossze mindenkit
Őrület, hogy mit el nem várnak egy munkahelyen...
Hello Megint
en hallgatok, mint a sir aztan remelem hamarosan kiderul, hogy mi lesz ehes vagyok, mint a fene, taknyos is, es egyaltalan nem szeretek esoben autozni, de megerte elmenni
koszonom a tegnap estet anyukamnak, apukamnak, a producereknek es termeszetesen a kerves resztvevoknek a tobbit majd kicsit kesobb, mert itt azt akarjak, hogy dolgozzak
Úgy legyen!
Csucsu ha esetleg még érdekel a moci,akkor hívj fel, ha nem elég ha itt válaszolsz!köszönöm!
Csinos kis este lesz apa. Ezt már most látom
Pontosítok: ...telefonszámoddal...
Igen, a társaság adta meg a javát az estének Sajnálom, hogy olyan KO voltam de szombaton más lesz
Küldj azért egy mailt (telefonoddal...) abban visszaküldöm a pontos címet, meg a telefonszámom.
Mindenki a saját 'perverz' ízlésének megfelelő dolgokat hozza, amit nem tudok alapból kitalálni és szükségesnek érzi a saját jókedve végett. Más alap dolgokat rendezem.
Huhhh apa a meccs rohadt ritka szar volt. Borsó is majdnem bealudt, mi meg Csucsz-val lefaroltunk a harmadik negyed végén. Igazság szerint annyit sem ért meg... csak a társaság.

Szombaton én ott leszek, átgurulok. Azé küldjek mailetot?

Ja és mit kell vinni?
Haligalinyalipapilali! Szépen öregesen hazakrúzoltam. Győlölöm az esőt. A meccs ritka szar volt. De legalább jó társaságban voltunk.
Ok. Veled kivételt teszek.
Küldöm az sms-t hamarosan.
Tamás mivel utálok e-mailt írni, ezért kérlek sms-ben vagy telefonon kommunikáljunk.
06302013130 Én biztosan megyek
Sziasztok!
Remélem jó volt a meccs tegnap, egy pár percet félálomban még én is néztem. Igaz nem sok fogalmam volt, hogy miért is szaladgálnak ennyian a pályán... pedig figyeltem azt is, hogy a passz vajon 'complete' vagy sem.

Tegnapi felvetésem publikusan is megteszem:
Szombat koradélután szervezek egy laza kerti sütögetést motoros barátaimnak Vecsésen.
Erre szeretettel várom a Z-s csapatot!
Megjelenés elsősorban motorral! Időjárásról már gondoskodtam, elvileg rendben lesz.
A részletek és részvételi szándék jelzése végett küldjetek egy mailt: tom@eniac.hu -ra, hogy tudjam 10 vagy 1000 főre számítsak...
Kaját, piát biztosítom a jó társaság Rajtatok múlik!
Tamás
Knapetikém. MI a pálya? Hazaértél csendben rendben?
Üdv Mindenkinek!

Sajna tegnap késő este indultam BP felé így almás volt a találkozás esélye. Remélem ti jól éreztétek magatokat.
HI