Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha jol emlekszem, akkor azt "megbeszeltuk" a vasarnapi komas tarsasaggal, hogy megyunk veled huligankodni mar ha keszen lesz a jargany
ott vihetsz egy kort, egye fene
nem bizonygatok semmit...

Apropó, volt már valaki Balin? Arra gondoltam elmegyek telelni...
Állok elébe. Csak majd olyan helyet kell keresni ahonnan nem tiltanak ki...

Ha az égiek és az alkatrészbeszerzők valamint szerelők is úgy akarják akkor 27-én szombaton szinte egész nap kint leszek a kicsikocsival Kiskunlacházán a gyorsulási versenyen.
na persze
ez eleg tudomanyosan hangzott, ugyhogy inkabb nem teszek fel kerdeseket
de ha keszen lesz, feltetlenul vinned kell meg egy kort, hogy sikongathassak, mint a rozsaszin kismalac, mikor megkergetik az olban a nagykessel
Túl vagy már a vásárláson vagy jöhet még infó? Csak mert van egy amerikai autós csávó aki ebben utazik és rohadt jó árakon hoz szinte bármit. Üzletszerűen, nem lopott vagy ilyesmi cuccok. Ha gondolod megadom a számát és beszélj vele. És nem, nem kapok tőle jutalékot.
Nem lesz traktorhangja. Igazság szerint a hangerő nem zavar, hanem, hogy prosztó, kidolgozatlan a hangja. Meg aztán a kivitelezés házi jellegű volt és szakszerűtlen. A szerelők szerint 15-20 % nyomatékveszteséget okozott. Most lesz beépítve oxigénszenzor hely, hogy még pontosabban tudjuk beállítani a motort.
es mostmar nem lesz olyan eszeveszett traktorhangja
hat mire fog ebredni hajnalban fel Vecses
Este kb 10kor eldőltem mint a rohadt nád. Reggel korán keltem, kipuffogóshoz vittem a kicsikocsit.
Szevasz
lehet, hogy nem is en vagyok a virusgazda, hanem a gomboc volt az akkor tobbet nem is fozok nektek ilyesmit hatha ujabb betegseg lenne csak a vege
megnezted hajnalban a meccset el NE mondd a veget, kivancsi vagyok ra ma este
Szevasz ifju padovan !
Jól vagy , fejed nem fáj, kialudtad magad, és melóra készen állsz ?
Reggelt! Biztos megfeküdte a pocakját a túrógombóc...
ez a Csucsugyerek hogy el van tunve mostanaban
nem lattatok veletlenul?
Még1x megpróbálom

Jóreggelt mélyen tisztelt olvasók
ezek szerint elkepzelheto, hogy este nem kell majd kozelharcot vivni a gyerekekkel, ha forumozni akarsz
Hát a számtek-agy meg vizuálta az általam megvásárlásra érdemesnek tartott laptopot,
és azt mondta munka céljára megfelelő, és teljesen frankon használható ,
Az elsődleges szempont az volt hogy ne legyen 100ropinál drágább, de használható legyen.
Jóreggelt
Magdi és Karcsi fekszenek az ágyban. Magdi odahajol Karcsihoz:
- Karcsikám! Mondd nekem, hogy szeretlek, angyalom!
- Szeretlek, angyalom!
- Most azt, hogy imádlak, aranyom!
- Imádlak, aranyom!
- Most mondj valamit magadtól!
- Aludj már, te hülye picsa!
biza biza a kecc kecc oda es gyonyoruen muzsikal a gep
es mire jutottal, te munka hose?
Jó reggelt!
Én már nyomom a melót drágaszág ,
éppen most csekkoltattam le egy laptopot, /amire be kéne ruháznom/ ,
csak azért h objektívebb legyen a döntésem.
FIGU
akkor csak arra kell vigyaznunk, hogy nehogy kideruljon, 100%osan csinaljuk, mert a vegen ketrecbe zarnak es elnyomnak minket is
Az ilyesmit a csimpánzok hibátlanul nyomják, mégis elnyomottak ezen a bolygón..
ezek szerint mar nem kecetel a motorod?
a szarvasnak milyen csunya a mosolya
ilyen jelenetem nekem is volt már, csak az az erdő mélyén volt egy tisztáson ,amikor két kapitális bika, abrutális méretű agancsaikkal pont harc közben össze voltak akaszkodva, én meg hipp-hopp berobbantam oda és megálltam tölük, kb 15 méterre,,,
mit mondjak felejthetetlen pillanat volt,,,,