Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Más miatt írtál? Na akkor ezt megnézem magamnak...

Úgy rémlik, hogy te mesélted ezt a masszírozós témát talán kint a Ringen... de lehet keverem a szezont a fazonnal...
5ert en is lennek, valaszolgatnek mindenkinek mindenfele hulyesegeket
de mas miatt irtam ha gondolod, FIGU helyett is valaszolhatok
Te válaszolsz Figu helyett? Személyi titkár lettél? Én is lennék az havi 5 kilóért... autóvezetés plusz 2 kiló...
mailben megy a valasz
Írtam a srácnak de még nem válaszolt. Két napja is hirdetett a fórumon laptopikat. Ahogy írt, dobom tovább.

Apropó, masszírozást vállalsz? Múltkor mintha valaki itt mondta volna, hogy szokott menni hozzád. Gondolom a kórházba. Ha jössz szombaton akkor beszéljünk már erről....
akkor hívhastz vissza!
hulye
eppen zsiroskenyeret gyartottam a konyhaban
ugyanez vissza is igaz.. legyen ez. fel sem veszed a telefont... no comment...
sosem volt esélyes. valamit félreértettél..
Huhh ez nekem már túl bennfentes... megyek is dógozok egy kici...
alljon meg OTT a harapos lo beszelni meg tudunk telefonon, ha hianyzom, ugyis felhivol
mi a helyzet az "eselyessel"
jaja, a penteki mulatsagban keszult, eppen boszen ragcsaltam valamit
nem a pocokfejem volt a lenyeg, teeeeeeee ennel csak jobb kepek keszultek, viszem is haza oket, aztan elohivatom es majd rohogok magamon oreg napjaimban
magamra veszek bármit! :o)) jó kabátod van esetleg?
mer jön megy minden felé :o) világjárós. amikor látod állj meg. ott vagyok!
előzmény gomb rulez
nem is neked akartam
meg a ti okos levelezorendszeretek be se engedne lattam wareszt tennap
Jó előnytelen fotó... ki követte ezt el?!? A szemed az igen, tényleg kék. Nem kicsit, nagyon...
nem is küldtél semmit!
ugyvan!
de kuttem neked mailt a hotmail.re, nezzed meg!
A hitelintézetet nem érdekli milyen futóművet raktál bele. Ennek az eurotax értéke kb 1,5-1,6 millió. Tehát használtként kapsz rá 1,2 körül talán. 1 milliót egy ilyen átalakított motorra nem fog kicsapni senki cash, plusz még a hitel... mert lássuk be, idehaza a használt autó-motor eladásban igencsak nem egyszerű manapság a helyzet...
Hát az az első futómű, fékekkel bitangos nagyon állat.
de a fej idom design nem tetszik .
A 170 paripa pedig a digókat ismerve talán padon mérve 1 vizes nyócassal szorozva se biztos .
2 vezérmű tengelyt + pow. commander + 1-2 fúrás faragás lehet de a 170 soknak tűnik akkor is.
FIGU
Nem, azt hála égnek nem.
170 lóerős? Papír erről? Olaszban csináltatta rendelésre... na persze... ugyan már. Autós hirdetésekben is olyanok vannak... az amerikai autók pl mind 300 lóerősek. Vagy 400...
2.2 millióóó?!?!? Mmmuuuhhhaahahaahhahaahahaaaaaaa! Oldalról még elmegy, de szemből olyan mintha ez valami szükségemgoldás lenne a csúszásban letört, gyári fejidom helyett. A többi elem átalakítás is lehet ennek a következménye, de a szénszálas imitációk még elmennek. Úgyahogy.
remelem nem te vagy a tulaj es nem sertelek meg vele, de ez BAROMI RANDA
Tudok kölcsönadni egyet :)
Kapálni nem kell?