Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez egy érdekes koncepció
http://www.expressz.hu/auto/mo...
akkor januarban osszehozhatok egy homeber-epito bulit
Az márciusban lesz.
Gondolkodok egy szülinapi bulin is, de az már célirányos csapatépítő feladatokkal lesz tarkítva
de ha esetleg mostanaban lenne a szuletesnapod, en szivesen ajandekoznek neked egyet
Anyam mar jelezte tegnap, hogy szivesen kolcsonadja
Esküszöm szerzek ásókat...
Ez norma kérdése, lásd inkvizíció és társai, ahol az a 100-as, akinek nincs agya, egyénisége.

Az alábbi teszt erre engedett következtetni
akkor knapettel szepen kiegeszititek egymast
te jossz (vegre) a hetvegen kerti tavat asni regen lattunk
Hát annak tanultam, de inkább csak használom a gépet.
Ha a párom kérdezem az nem lesz hiteles tezt mert elfogúlt és ha olyan hangulatban van amikor kérdezem minimum hülye vagyok.
Szia!
Tudod mi vagy Te? Egy informatikus...
Nem beszéltem vele azóta, de azt írta, hogy nagyon rendes volt tőled, hogy segítettél és tapasztalt javulást. Úgyhogy tenksz!

Amítógépes számát minnyá kiderítem és küddöm.
Az SRT az egy másik liga... az én motrom nem forog 6000 fölé. Az injektoros, alu, Viper motor meg ott kezd élni. Úgyhogy az inkább tud visítani, már amennyire 8 liter tud...
Elvileg döntöttem, de a vétel még nem történt meg .
Elég sok kört futottam jó néhány egymástól teljesen független szak-agy véleményét kikértem előtte .
tehát elég konkrét elképzeléseim vannak, de ártani nem árt ha megnézek még egy lehetőséget.
Fel se merült bennem h jutalékot kapsz, de ha nekem megéri /mivel csak akkor vesz az ember/ akkor az sem zavar
ezért aztán köszi és kügyed
apróhó a másik haverod meggyógyult akivel leveleztem néhányszor ?
FIGU
szerintem kifejezetten jol all a zsomledarabka a szad szelen
amugymeg ez egy szubjektiv teszt, igy sokat ronthat az onbecsuleseden, ha egy rossz pillanatodban toltod ki kerdezd meg a kedves felesegedet, hatha o nem ezt mondja rolad
Hát én hülye vagyok, mert 1 pont jött ki. Szép nem vagyok az tuti. Nagyképűen beikszeltem, hogy okos vagyok, de az meg nyilvánvaló tévedés...
Igaz, csak gondoltam megerősítem itt szóban is. Gyorsulási versenyen sem lehet pörögni és gumit füstölni csak a kijelölt helyen a rajt előtt. Egyébként sebességkorlátozás van. De majd megoldjuk okosba.
Helyesen írva:

Én egy randa kretén vagyok!

S írni sem tudok.
A leömlőtől hátrafelé csere az egész. A teljesen szakszerűtlen megoldások megszűntetésre kerülnek. Lesz benne mérési pont, közösítő ( X-pipe ), lapos dobok és kétoldalt kivezetés. A kerekek mögé kerülnek a végek. Nem lesz halkabb, csak kimunkáltabb és alacsony fordulaton nem fog rezonálni a bódé. Plusz nem veszít nyomatékot a gázlengések miatt.
Én egy randa kretén vagyol!

es oszinten kozkinccse kell tenni, hogy mi jott ki, vagy megtarthatom magamnak
mai kulturalis ajanlatunk:
Töltődj fel! - új kiállítás a Csodák palotájában
Hali Mindenki!

Végre egy teszt, amit érdemes végigcsinálni!
Nagyon pontos eredmények, nagyon rövid időn belül!

1. Szép vagy?

igen - 1 pont
nem - 0 pont

2. Okos vagy?

igen - 1 pont
nem - 0 pont

ÉRTÉKELÉS:

2 pont: Szép vagy és okos.
1 pont: Vagy szép vagy, vagy okos.
0 pont: Egy randa kretén vagy!
Hali Petya!
Csak nem új csöveket kap
vagy csak renoválás lesz?
egyszer hallottam egy hasonlóan kis motorral rendelkező DODGE RAM pickup-ot
/talán srt-10/ amibe a VIPER motor van/
gyorsulni, és két oldalt a küszöbök alatt volt a kipufogója /kályha cső méretben/
nagy meglepetéseket okozott a sportautók körében
FIGU