Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

en porgok, a tobbiek meg meg alszanak vagy forditva
Jóreggeltet.

Mi ez a pörgés?:)
Joreggelt
Soha ne aludjatok 11 előtt

Kurva jó volt az Eagles Cowboys, bár a 2 félidő kicsit lightabb volt
Sziasztok!
Ugyan most búcsúztam el az MSN-en de még itt is megteszem azt
Csucsu igen pontos ábrázolásához mellékelem az állapotom magarázatául szolgáló egyik képet az előző estéről.
Persze ezt szombatig kérem bizalmasan kezelni, mert akkor még kevesebben vendég várható...
ha tessek
Hi mindenki!
Drágaszág ez valami női dolog lehet az álmossággal.
Szerintem még a paradicsomban megcsípte Évát a cece légy ,
és azóta alanyi jogon jár a nőknek az álomkór
FIGU
hajnali 4kor allati fitt tudok lenni, korankeressel semmi bajom, de az ejszakazast nem birom
Még csak fél kilenc lesz. Még a lányom is jobban bírja. Pedig 6:20-kor kel reggel.
most bezzeg nem vagyok am almos!
szotyizok ezerrel
ossssztakurrrva...nagyon jó a meccs...mindenki SPORT2 azonnal
Rám mindíg számíthatsz. Örök gyerek vagyok.
sejtettem, hogy toled valami kedves es baratsagos otlet jon majd
de FIGU mester is megmondta, jon meg kutyara villamos
en eppen az NFL meccsre keszulok - lelekben
Ekkor kellett volna viccesen feldíszíteni és lefotózni. Na majd legközelebb.
Persze feküdjetek le aludni nyugodtan, hiszen már sötét is van odakint
Félreértés ne essék, nagyon is szórakoztató volt ahogys bólogatott a kis drágám:) Majd el aludt
a kave/kola semmilyen hatassal nincs gyengecske szervezetemre raadasul normalis esetben 10kor mar a takaro alatt pislogok, vagy eppen a konyvemet keszulok lefejelni hiaba laudtam delutan, a torokgyulladas es a hoemelkedes legyoztek
persze atadtam am nekik is a virnyokat
mostmar TUTTTI, hogy agyonvaglak
Padig illettt volna a házigazdának intravénásan kávét bekötni magának, hogy szórakoztassa a vendégeit.
Akkor most vázolnám.

A Buli képekben.

20:00- Csucsu belép az ajtón, Knapet egy tál túrógombóccal a kanapén, Borso az ajtóban

20:30-Némi oldódás után Csucsu is körbevette magát némi élelmiszerrel(túrógombóc, pisztácia, mogyoró, chips, sör)

20:35- Bárány úr megérkezik, szerintem a ravatalról ugorhatott fel, mert úgy nézett ki hogy JUJJ...(hozzáteszem ez teljesen normális vasárnapi kinézet nálam is)

20:40-21:40ig - rendszer és a hülyék anyázása, 800ft-os admin díj hülye vagy?Házhozszállítás 3500ért internetes megrendelés esetén stn

22:00 kezdődik a meccs, A házigazdán mégis az álmosság jeleit véltem felfedezni, de ekkor még azt hittem h tévedek

23:00 remek hangulatbaN, enyhe balra sandítással észleltem hogy a mi jó házigazdánk kuporgó macska pózban kókadozik...

a többit nem mondhatom el
nem-fotozos buli volt
viszont van meg sor, udito, perec, szotyi
A perverz kujon mindenit neki
Nem kaptam képet, a bulitokról!