Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kertépítés az elvileg lesz nálunk is, bár nem nagyon szeretnék belefolyni..
Knapetnek biztos az is jó, ha motiválod valami konyhaművész dologgal, elveszett energiáit pótolandó.
Szerintem ez egyáltalán nem csúnya...
megsem akarhatod, hogy EN, mint lany dolgozzak
bar amilyen buggyant vagyok, szeretek kertet epiteni, viragot ultetni ugyhogy nem hagynam, hogy knapet egyedul dolgozzon
Na, akkor ez a meló se különbözik a közbeszerzősöktől: egy melózik, a többi nézi. Z-összetartás?
vegulis az is sport
csak ne szord a fejunkre a homokot
Ha csak az kell bakker én ások mint a gép. De akkor ne szóljon senki!
Kösz Robis erre voltam kiváncsi... ! Kaptam egy tanácsot hogy a régebbi -Z tankpadja is jól mutat
Ezt a tankpad. hu-t nekem is mondták már. Esetleg valakinek jóó Z-s mintája?
ejj ejj milyen kis butus vagy
a hetvegi mulatsagot kinevezhetned toaso-partinak es maris megoldodna a problema
Nem roszz az ötlet, addigra beszerzek néhány ásót...
Ha valaki panaszkodik azt meg hozzád, mint értelmi szerzőhöz irányítom
Pedig ez is egy jó apropó lenne gyűlni...
Markoló vagy egy ember ásóval és csákánnyal kb. 2 napra.
Tavaly én kezdtem, de a derekam leszakadt, azóta nem volt motivációm folytatni...
Valószínű nem is én fogom már az ásást befejezni, hanem kerítek valakit az ősz folyamán.
Úgy döntöttem inkább szörfön strapálom a derekam
Félig? Mi kell ahhoz, hogy teljesen ki legyen ásvavagyon?
Ezt nem lesz nehéz összehozni, mert van egy félig kiásott kerti tavam...
Annál mélyebbre ugyan nehéz lesz esni, de az igen látványos lesz
Ajtót, ablakot becsukni, hogy a bacik nehogy megfázzannak a hidegben.
Viszlááááát
elaraszolok haza majd onnan rontom tovabb a levegot szo szerint
Szeretem a süniket. Olyan kis vicces állatok. Amúgymeg egy szaros kis torokfájás nem tud ledönteni. Asszem... vírusok monnyanak le....
háddemicsinász?

Szarrá röhögtem magam
Mindenki ennyit dolgozik?
Sajnálom, de a család az természetesen prioritást kell hogy élvezzen!
Azért az sem lesz szerintem olyan rossz.

A soron következő összejövetel helyszínéül bocsájtom szerény kis hajlékomat.Az isőpont legyen mondjuk a jövő héten. Csak azért hogy minden héten legyen valami.
Sajnos megint kimaradok a jóból. A lányom és az öregem születésnapját ünnepeljük szombaton.
tovabbra sem vagyok valami fenyesen, es ha ilyen szepen fertozok, talan nem lenne butasag otthon maradni megint
amugy jol aludtam, kepes voltam a szokott idoben felkelni es meg csak nem is voltak karikasak a szemeim