Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én még várom Z ügynököt, hogy tudjunk tápolni...

Egészségedre!
Tyuuuuuu, bedorgoltem egy oooriasi adag grizes tesztat
Attól még jól ellennék szerintem odaát... Talán feltalálnám magam... és amikor csak lehet amerikai focimeccsre mennék. Meg baseball meccsre. Meg Nascar versenyre. Meg autóépítőműhelybe. stb stb...
meg jo, hogy utalod az amerikaiakat
Én a középső vagy legbelső szektorba mennék csak. A Wembley akkora, hogy a közepétől hátrafelé annyit sem látsz, hogy semennyit. Akkor már inkább tévé.

Most már csak úgy árulnak, hogy párban és nincs benne az utazás, szállás. És úgy már húzós. Sebaj, ezek még úgy is csak az első próbálkozások. Meg aztán ha kitelepülök SanDiego-ba akkor meg előbb utóbb úgy is bérletes leszek...
Én még tavaly vettem itthon egy utazási iroda árult szállással, rep.jeggyel együtt 150000.-ért.
e-bay-ről sosem vennék jegyet. Igaz nagyjából semmi mást sem. főleg, hogy erre a meccsre a jegyeket elvben kizárólag a brittek forgalmazhatják. Illetve a két csapat szurkolói is vehetnek odaát. Nem rizikózom, hogy kiutazok Londonba és nem engednek be végül. Amennyiért pedig hivatalosan lehet kapni ( párban lehet csak venni, utazás nélkül 150ezer per db... ) annyit nem ér nekem. Akkor inkább majd valamikor odaát. Azért köszi.
Nna..

Hölgyem, Uram, további kellemest.
Léptem strandra.
Este..
en max a kanapen fogok izgulni
MOst uszítottam cimborámiat e-bay ről szerezzenek jegyet..Kellene neked?
Én nem.
aaaa, arra alergias vagyok nade, ennyire ne offoljal
OKt. 26 London

Saints-Chargers...én ott leszek és ti?
a hatso ules elott meg mindig ott van a palyagumi, amit szinten 3 hete kaptam, de Ibolyaban meg csak a mult szerdai verseny ota tanyazik de legalabb igy osszeszokunk rendesen
Uuuuffff... néha nekem is felgyűlnek a cuccok a kocsiban, de ezt nehezen tudnám felülmúlni.
LATEXFEEETISH ! YEAH BABY
igen de akkor sotetben probalkoztunk
hetvegen, mikor vegre kitakaritottam belulrol, vegre kiszedtem azt a dobozt is, meg meg par dolgot: ca. 3 kilo diot es mandulat, zoknikat, kiscipot, hintoport ( ), hutogep-polcot, ciposdobozt, automoso-szivacsot .... ennyire emlekszem csak halistennek
Csak amikor a kipuffogót meg az indexeket tartalmazó dobozt próbáltuk berakni. Emlészel?
beneztel hatulra
Bilincs, korbács, latexruha...

bocsi ezt nem lehetett kihagyni...
Ibolyaban is komplett felszereles vagy mit lehet azt tudni, hol kotok ki es mi lesz a program
Ha hiszed ha nem, egy Buksi, kesztyű, gerincproti mindig a kocsiban van...Soha nem lehet tudni

Néha amikor unatkozom a dugóban akkor a sisakot fel is szoktam venni.
Más

Ma megyek megnézni egy 125ös 2t full cross KTM-et. Ugyani gondolni kell a télre is
Úgyhogy ha minden jól megy, ősztől jöhet, mehet aki csak akar velem crosspályára elmebtegeskedni
Buksit, kesztyut hozzal
MOndjuk a dalai láma mögé simán felülnék

Viccen kívül, lehet hogy legurulok oda kocsival, és ha ott lesz valami krúzolás akkor felpattanok valaki mögé