Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóóóó stéét!
Jóestétviszontlátásra...
Joestet
Hahó!De eltünt mindenki!
MI biztosan ott leszunk
Meglesz meglesz!
Iparkodok
Csutka úr, mi köszönjük a lehetőséget. Szombaton találkozunk.
Hali Mesterem,

piszkáld meg az esztergagéped is egy kicsit.
Üdvözlet Mindenkinek!

Sajnos nem tudtam veletek tartani,biztos jó volt a hangulat!

FIGU!
Ringről hazainduláskor valhogy elkerülhettük 1mást,pedig kb 1 perc múlva mentem utánatok,kérdeztem is Propulstól,h elmentetek-é,s monta,h lenn megvártok. Mentem,de nem láttam senkit,csak kevésbé szerencsés formát,aki a M3 felé vezető kanyargós kis úton úgy megrottyantotta a ninját,h úgy cibálták le páran

Lépek is, piszkálok még a gépen 1 picit,nem úgy gyorsul ahogy szeretném

Respect
Én nagyon kis csendes voltam.
Ott volt mindenki, remek volt a társaság , és főleg szótlan nem volt senki .
Csucsunak nagyon tetszik a dunai motoros, hallottátok volna az öreg tanáromat élőben dumálni beszartok
az a tegnapi mese-est nagyon ott volt
normalis esetben nem en vagyok a legszotlanabb a tarsasagban, de sokkal jobb volt teged, mint magamat hallgatni
EBÉÉÉÉÉÉÉÉDDD
Múltkor egy gyalogos már felfeküdt a motorháztetőre, kb így volt ahogy mondtad. Bár ezt a katonai festéket nem lehet polírozni. Sima mosás slaggal és csumi.
A tapi az még a Dunai motorossal egyidejű találmámy lehet.

Még a középkorban, amikor a hitvány paraszt megmarkolászta a királylány hatalmas kerek popóját, és erre a királykisasszony egy kba...nagy dunai motorossal látta el a pórnép koszos kis fejét
azon a sotetzoldon meg jol is mutatna egy par barnas-voroses folt
Igen azt hiszem te úsztad volna meg a legjobban 3-munk közül ,
sima kocsi mosás, max egy polir és el van felejtve .
Robis is benne volt az eltussolás hadműveletben. Amúgy én sem tudom honnan vesz ilyen butaságot...
Rap-ülők szöveg, nem én találtam ki... jaaaa, hogy a tapi tetszik? Az más, az ősi találmány...
Ez jó ez, ez a tapi nami vagy mi ez tetszik nagyon .
remeltem, hogy csak viccelsz
de ezek szerint nem nem is ertem, Robis miert gondolta rolad, hogy ultra-macso vagy
Neked nem lett volna gond mester! Én elbaszom, te meg jossz mögöttem. Töröm az utat...
Miért? Múltkor színt vallottam nem? Akkor most miért csodálkozol?
Hali!
Borso pontosan mire gondolsz ?
Láttad volna mit rosszalkodtunk Petivel a Lágymányosi hídig .
1 szer mondjuk meg ijedtem, a Gellért tér előtt 1 jópofa biciklis gondolta h átsurran előttünk az úton fúúúúú
nem tudtam hirtelen h Petya vagy én ütöm-e el , szerencsére időben meggondolta magát .
A vicc az h egyikünk járműve sem túl halk, és nem is alapjáraton voltak.
FIGU