Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szep kis enkeped van
de tudod mit? vigyen teged a dalai lama
Győzd már meg magad! Kérlek.
Tőlem mehetünk 300al is, nem ezen van a hangsúly. Egyszerűen úgy érezném magam, mint egy teleszart búvárruha
Dehogy érthető. Bakker... a városban fogunk menni kb 2 km-t, gyökketővel...
Hát te hülye vagy...
Aranyosak vagytok, de utasként biztos hogy nem megyekegy métert sem sehova.Egyszerűen nem érezném jól magam..ennyi De ez érthető szerintem
Szeritnem nagy marha vagy, ha kihagyod.
a sajat motoromon egyszer mar ultem hatul, de eleg hulye erzes volt
viszont szivesen viszlek, ha csak ezen mulik
Az más kérdés hogy borsót ölelgetni hátulról... de ezt lehet h most kihagyom
Akkor majd valamelyik csaj mögé ülsz. A hátulülésért kompnezál az összebújás.
Gondoltam rá, hogy megyek kocsival, viszem a rózsaszín lufikat, és egy nagy LOSER matricát is kinyomok a hátsó ablakra
Borsó mögött, biztosan szívesen elnyomorogna.
Nehéz kérdés...tudod milyen szar hátul csücsülni, mint egy "csaj" , főleg azzal a tudattal hogy félkészen vár a motor...gondolkodom
tiszta bolondokhazahoz hasonlitunk
kollegam szerint itt csak elmehaborodottak es zsenik dolgoznak a besorolast nem mondta meg
gyere kocsival es hozzal lufit
Gyere ki kocsival, hozz bukót és felülsz valaki mögé.
Én csak irigykedek...mennék én is veletek már nagyon...mindegy hogy hova, bárhova.
Mondjuk most Csutka esküvőjére nagyon...Menjek kocsival?De az nem akkora okosság.
Ahogy így írod ezeket, az embernek az a benyomása, hogy tényleg napról napra egyre rosszabb a helyzet. PoHu-s ismerősöm még nem szólt vissza. Beteg. Hétfőtől dolgozik...
engem is asszem jo lenne ma kickoff-olni
Megnéztem, 16:00kor van kickoff. Úgyhogy ez passz. Lévén edzőmeccs, max 6ig tart. Sebaj, legközelebb már talán én is játszom... bár ahhoz edzésre is kellene járni ugye...
Okés, így már értem. Köszönöm! Jaaa és csak nyugodtan. Szép lesz, jó lesz!
A Bazilikától a Ferences templomhoz megyünk le, ami (ha a Bazilikától nézzük az irányt lefele) a körforgalom előtti nagyobb kereszteződésben van jobbra. Vagyis a főúton kell végigmenni, de este körbenézek, hogy merre tudnánk kicsit kacskaringózni. Pl. a Bazilikát is meg lehet kerülni, mert nemrég megnyitották a Sötétkapunál (= alagút) az utat. Stb.
Tapasztalatból mondom, autón, motoron nem marad meg a lufi max 50ig. Nem a felkötés a baj, hanem a rezgéstől vagy kinyílik, vagy egyszerűen kidurran. Szóval vagy lassan, vagy ott fújni. Arról nem is beszélve, hogy ami levegővel van fújva az ugye lekonyul... az úgy elég hülyén néz ki szerintem...
es mi lesz ugy a csodafenyezesemmel
bar a tankpad mellett az mar smafu
Csutika! Mielőtt "megrohadnék " Kívánok én is sok boldogságot nektek! Kb. 20 % esély van arra, hogy tudok menni én is.