Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Veled? Borsó . Nem terveztem a Szentendre felé az utat.
Érd-Biatorbágy-Páty-Telki-Perbál-Tinnye-Pilis
jászfalu-Leányvár-Kesztölc-Dorog mellett el-Esztergom.
Csutka szeretettel meghivott mindenkit, ugyhogy gondolom a szertartas vegen elkiserjuk oket egy darabon. de ha nem, hat az sem baj
en valloszinuleg Robissal indulok - ha o is ugy akarja - Szigethalomrol. knapetet valahol felvesszuk utkozben, ha van kedve velunk marhaskodni odaig. FIGU-val talalkozunk a Shell-kuton, ahol multkor kajaltunk, ha neki is jo es aztan csatlakozz hozzank. az utvonal nem fix, ugyhogy mondd, hogy honnan jossz.
Robis a hegyeken keresztul mar megtervezte az utat, de Szentendreig varhatoan atmegyunk a varoson.
Akik mennek előtte csak találkoznak valahol, és a Csutka is így akarja, hogy egy mini zé-s felvonulás legyen a tiszteletükre?
Azért ne ott találkozzunk, hanem valahol itt Pesten, vagy a nullásnál
Szeva!
Most jut eszembe az olaj, bakker
akartam már írni én 10-60as Agip-ot használok nagyon jó és nem is annyira drága,
de használtam már 15-50es Motorex-et is és megvoltam vele elégedve, jó az ára is KTM-nél lehet kapni.
Csá FIGU
gyere Csutka eskuvojere!
szombat du fel 4kor az esztergomi bazilikanal van a vegso talalkozohely. szertartas 4kor kezdodik
Hello Partiarcok!

Mikor gurulunk? Mi lesz a heti rendszeres spontántúrákkal?
Köszönöm Captain Soma!
Értékelhetetlenek lettek...
Szevasz FIGU
Csajos megmorcosodott a multkor, levette oket, aztan nem kerultek fel meg
Cső FIGU!
Én nem gyakorlatozok (már), itt minden élesben megy.
Voltam egy-két internet-mentes helyen mostanában, de inkább nyűzöm a vasat.
Amúgy néha bele-bele olvastam a fórumba, de nagyon tudom hová tenni a topicot. .. na meg nem tudtam hozzászólni a dolgokhoz.
Valami találkozót összehozhatnánk...
Ez a kakucs-ring megy még? Oda a "nyugat-szibériai" kolléágák is kijönnének. Ugye Kacsorjanika
Csajos!
Hová lettek a fényképeid? Vagy csak én nem tudom megnyitni?
Halihó !
Mizu Soma kissé eltűntél nem? gyakorlaton voltál? ne adj isten nyaralni?

Szíííííja Borso!
FIGU
knapet csinalt, azt hiszem, par kepet a telefonjaval, de meg nem mutatta meg eddig nekunk sem
Így jár, aki nem olvassa a fórumot rendszeresen és nincs türlelme végignézni a dolgokat. Sajna lemaradtam a Csutka-partyról, de utólag is na meg előre is sok boldogságot nektek.
Képek nem készültek?
horizsoo!

Nekem most volt olajcserém és ÖMV bixxol-t vittem 10W50. Ha jól tudom a Big-Bangnál is ezt csorgatják bele.
Van egy ÖMV-s cimborám, ő hozta a cuccot, hogy próbáljam ki. Mondjuk annyit nem adtam volna érte, amennyiért árulják , ingyen meg jó volt.
Szevaaaaaaaaasz
Sziasztok!

A fényképeim között találsz a Molnár Gabi-féle kisZ-ről anyagot!
Van még. Lehet jönni
nekunk nem is adtal
en is csak az eskuvo utan gondoltam benezni, de majd meglassuk.
csak semmi tornakazetta nekem ott ne dirigaljon senki a kepernyorol majd azt en tudom, hogy lehet formas hatsot osszehozni vagy nem
úgybemákosgubáztambazzeghogynembírokmozdulnisem
Én sem megyek szombaton, esküvőn lesz jelenésem. Edzőmeccs egy ligán kívüli csapattal. Ez mondjuk nem jelenti azt, hogy nem lehet jó meccs. Attól függ hogyan alakul Esztergomban a program, lehet benézek azért a meccsre. Ha jól emlékszem a Tábor utcában lesz, de megnézerm. Azt sem tudom mikor, de délután az tuti.

Tornakazetta rulez!
versenyautos mesefilmnezes!
vagy az nem sport? volt valami karizom erosito gyakorlat is de nem tul intenziven, mert a vegen meg izomlazam lesz
a szombati meccs csak olyan melegito merkozes lesz, vagy van ertelme kimenni es megnezni