Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor dróttal kell felkötni a lufikat. Na szép lesz.
Semmi gond, már lenyugodtam. A kerepesitől az irodáig volt időm kiadni magamból...
Ááádehogy! majd szépen lassan mentek. Kirándulósan.

Csak, hogy nekem is világos legyen, itt a sok információ között, 15:30-kor van találkozás a Bazilika előtti parkolóban? Onnan hova? Mi a menet? Már keverem a szezont a fazonnal...
menjel fiam, fussal ket kort a haz korul attol majd lehiggadsz
nem gondolod komolyan, hogy majd ott fog lilulni a fejem a lufifujastol
nincs az az isten igy is eleg nagy bohoc vagyok sooook soooook rozsaszin luffanccsal akarok motorozni
A videó akkor is fasza! Amúgy meg jó pihit! Ja és persze rohadj meg, utállak!
Mama, azért a lufikat, majd Esztergomba kösszük fel, mert odafelé elhagynánk őket.
Motorral jöttem befelé. A Hungárián szokásos 3 sor, full dugó. Szépen haladok a sorok között. A Kőbányai út környékén utolértem ezt a német gecit. BMW GS650. Én voltam a harmadik mögötte. Olyan lassan ment a sorok között, hogy még. A másik kettő megunta egy idő után és beálltak az autók közé. Én villantottam neki. Az autók persze úgy helyezkedtek, hogy csak a belső és a középső sáv között volt hely, ahol mentünk. Dudáltam. Megállt és elkezdet integetni. Kezdtem ideges lenni. A Kerepesi előtti második lámpánál be tudtam menni a másik két sáv közé és mindketten elöl álltunk. Még mindig mutogat. Na mondom most leszállok. Annyira el voltam ezzel foglalva, hogy zöldre indultam, persze megint bement elém. Kerepesinél a villamossinen elmentem a sor elejére. Erre jön utánnam villogva meg dudálva, meg integet. Mondom kész, most szétbaszom a fejét... De mivel mögém került már el is bukta a dolgot, mert onnantól csak pislogott. Sosem mentem még így az autók között mint most. Supermotosok hozzám képest kismacskák... úgy felidegesített... de úúúúggggyyyy.....
en mar torom a fejemet, hogy hova fogok nagyonsok lufit felkotni a motorom hatuljara
Izé, esetleg tudna valaki hozni lufit meg szalagot? Vagy az ilyenkor nem kell?
Háj! Tenkjú, de a fasza az lesz mikor úton leszünk Görögország felé hétfőn !
izguljon Csutka
en inkabb azert kapok lassan infarktust, mert van egy felkesz, de nagyon szar szoftverunk, ami hol nemet, hol magyar windows beallitasokkal akar dolgozni es keptelenseg belepreselni adatokat igy aztan most pont annyi ido egy adatsort "beolvasassal" betuszkolni, mintha "gizike" tiz kicsi ujjacskajaval klimpirozna
eljen a technika
Aludni? Egy hete nem aludtam ki magam... Jobb lesz, ha viszek szőlőcukrot a ceremóniára... De jó lesz, ha végre hétfő lesz... Tenger, napsütés...
Hájmájszter! Ez fasza!
Borsó izgul az esküvő miatt.
elmeseled, mi tortent? v magadban morogsz inkabb kicsit?
Szupi lett
meg jo, hogy a motoros tudasom nem latszik rajta
Eddig azt hittem, hogy amit Csutka mesélt a németekről az túlzás. Hát nem bazdmeg... idióták gyülekezete...
hatha jobb lesz
Kedves nedves és nedvtelen Z társak!
Elkészült egy kis vágott anyag a Lime Party-ról. Sajna vmi beállítás elcsesződött a kamerán, így kapott némi effektet, de így ad neki egyfajta hangulatot.

http://moto-anatomy.com/rolunk...
nemvótjó... evvan...

Ráadásul befelé jövet egy német motoros úgy felidegesített, hogy elküldtem az anyjába...
Mi ez a negatív hullám,gyerekek itt a hétvégeeeeeeee!
szevasz
neked is rossz ested volt
Jóreggelt
de tegnap hívtak a sasért...leeht viszik is el...720ba nem tudom...mert most rádobtam egy 100ast és patent lesz