Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

puszik visszavonva!
ha pasikkal kezdesz, nem leszunk joban...
Na mi? Némi nemű nemi nami?
Kólától? Frankón be volt rúgva...
Naaaaaaaa
biztosan meg kovalyog a fejecskeje a tegnap esti kolatol
Haliho!

Mi köszönjük a lehetőséget. Jólesett! Szombaton, ha előbb nem...
Sziasztok!

Nagyon fasza volt a tegnapi társas est! Köszi mindenkinek, aki eljött, eszméletlen jó ez a társaság! Örülök, hogy megismerhettelek benneteket! Remélem így lesz majd azokkal is, akik tegnap nem tudtak eljönni...

cézé (Herr Csutka)
Naazééé...
Mire célozgatol te itt ifjú padavan?
bundagyanú
jovanna
Ennyivel kiszúrod a szemem?
Az elég kacifántos, mert a Ferrari Racing-en leszek a Hungaroringen. Sajnos csak mint néző...
Elvileg már oda is motorral megyek, s úgy nem kell cserélnem járművet, mert gondolom motorral ildomos a megjelenés! Hol lenne találkozó, s mikor?
Kapufa? Facaa... mindenesetre a fogadást elvesztetted!
egyelore csak rolam
de nem sokrol. en punnyadok, Robis szinten, FIGU hozza a szokasos formajat
Jóreggelt! Monnyuk már 7 óta úton vagyok, de csak most kerültem gép közelbe. Miről maradtam le?
te honnan jossz hol vegyunk fel
Jóreggelt!
Jajaaa hulingánkodtunk. A kis pöcsök a 200SX-ben azt hitték janik... aztán megérkeztünk . Szépen kisoroltak a szélső sávba, még a kiscsaj is megelőzte őket az 1.4-es polo-val... Mások is meglepődtek már, pedig még bejáratós a kicsike, 3500ig forog csak. Azt mondja a szerelő, hogy 255ös gumi kell majd minimum ha beállítja rendesen mert ezek a hengerfejek ezzel a v eztengellyel olyan 3500tól élnek majd igazán... már most is húzza a csíkot 70nél is ha nyomok egy egészségesebbet...
Hát fejsze
Szia!
Én is csatlakoznék, bár utóbbi alkalmak nem igazán jöttek össze, de 'iparkodok' , ahogy nagymamám mondta sokszor
Mehetek veled?
Kedves Uraim (holgyek hianyaban )
Csutka eskuvoje szombaton lesz az esztergomi Bazilikaban! talalkozo legkesobb fel 4kor a bazilika elott, de akinek van kedve, azzal szivesen egyutt motorozok odaig.
tessek jelentkezni