Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mar csak egyet kell aludni
Jó reggelt!
Húha, akkor holnap!
jah...nekem is 2-3 hét pont szezon vége kb...igaz még novemberben is fogok menni ha nem lesz hó..még talán hóban is,van esőgumi.
Készülget, még 2-3 hét és on the road again
De te már elég régóta nem?
Szia,
aaaa, csak egyszeruen rossz ejszakam es rossz reggelem volt
mi a helyzet a motoroddal?
ilyen álmokat tolok mostanság én is
Azt álmodtam, hogy kész van a motorom.
Kurva szar volt felébredni
Morning

Mi baj Borso? Álmos, nyűgös, fáradt?
Jobb reggelt
Na látom ez sem a mai nap eseménye,senkit nem inspirál ,úgyhogy jóccakát!
Hello!Feldobom,hogy holnap feldobom lesz ami lesz a bukógombámat!
mar vege
a nagyok nem dobnak fel semmi joooo kis motorszerelos temat
Mekkora csönd van . Biztosan mindenki pihen. Borsó meg mesefilmet néz, hogy szépeket álmodjon. Én meg megyek GTA4-et játszani.
Thnx.!Figu Neked is,kíváncsi vagyok a véleményetekre!
Szia Csutka!

Kösz, hogy így megelőlegezed a bizalmat. Ha a kiscsaládom elenged, akkor természetesen erősítem az "elit alakulatot", ha esetleg nem jutnék el akkor sok boldogságot nektek!
nem felteteleztem, hogy idovel nem mutatod meg nekunk is
Lesz videó, ne izgulj. A moziszoba a nyugalom szigete lesz, nekem szolgál pihenésre, elvonulásra, zenehallgatásra, filmezésre.
lassan kezdem erteni, miert is kell neked az a moziszoba
legyen hol megnezni a videokat, amiket nekunk nem mutatsz meg, pedig mi vagyunk rajta
Lesz kamera és fotóapparát is.
nem akarom a maset ajanlgatni, de Robisra szamithatsz
Szia Tozsó, gyere Te is szombaton, nincs semmi kivételezés! Úgy van, hogy 4-kor kezdődik a szertartás a Ferences templomban, ami lent van a városban (a körforgalomtól nem messze, de nem az a kerek a körfogalomnál), és így 4-re kéne leérnünk a templomhoz. Mi is odamegyünk fél 4 körül a Bazilikához (vagy max kicsit később, de biztos nem késünk sokat) egy hippibusszal (mert a motorra sajnos nem fogok felférni... Bár ma volt az utolsó ruhapróba, és most a buszon is elbizonytalanodtam...). A szertartást nem kell ám végigülni, lesz vagy egy óra... Majd csinálunk később házibulit a kedves résztvevők (meg esetleg a nem résztvevők... ) számára. Fényképezőgépet hozzatok!
terv aaaaaazt en meghagyom a pasiknak
nem szoktam tervezgetni, az nem nekem valo
Miért milyen terved van az útvonalra?
akkor reggel 9kor indulunk
na mindegy, en most elindulok hazafele pussszantas Mindenkinek