Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sportolnék én, ráadásul szombaton meccset játszk a csapat. Nem merek beöltözni mert tuti belehalnék jelenlegi állapotomban. Talán jövő héttől tudok járni edzésre.

Te mit sportolsz?
latod latod ... sportolnal annyit, mint EN, sokkal fittebb lennel
vagy pont olyan almos, mint en
Elefántcsonttorony... Óriási különbség... Elszundítottam. Ez tény. De még így is rohadt álmos, kimerült és egyáltalán vagyok.
ä ß
szevasz! kibujtal a barlangbol
Szar a villád? Az gáz...

ékezet rulez...
Namivan?
villaszar
tudoooooom
knapetnek igaza volt, ez az ezust csik viszont tenyleg baromi randa benne nem is ertem, hogy hogyan sikerult ezt osszehozni
Te kis gonosz én a hűtőtakarót, a sárvédőt és az oldal ezüst cucot színeztem át.

Itt az eredeti kép.
jo lett a zold csik a gumin igazan profi munka
ezen aludtal ilyen sokaig?
Gyorsan átszíneztem az új Z-t

Ne a minőséget nézzétek, mert gyors volt.
de szepen csondben alszotok
s most visszafekszel alunnyi?
Egészségesen élek én is. Megvolt a reggeli szőlő és barack és egy kis szendvics is.
en meg megyek a szalonnas rantottamhoz
Itt a kávém.
amúgy szép napot kívánok mindenkinek!
Jo mulatast! es csak ovatosan a leany- meg legenybucsukkal
mire visszaersz, remelhetoleg a kepek es a videok is meglesznek
rántottáról beszélsz?! nálam most csúszott le 1 db kakaóscsiga meg 2 db körte...
lassan gyomorfekelyt fogsz kapni
nalunk elkeszult a rantotta kollegam megsutotte, mi meg addig dolgoztunk helyette neha egesz jo kis munkahely ez
Jó reggelt.

Képzeljétek egy hétig nem fogtok látni. Megyek lagziba erdélybe és kocsival. A Moci pihenni fog addig. Furcsa lesz az tuti.
Ja lagzi akkor Csutkának ezúton egy kalappal. Majd iszok az egészségére.
Annyi lenne a kérésem, hogy azért 1 hét alapp 100 oldalnál többet ne írjatok mert az már könyv mennyiség és nem fogom végigolvasni, max mint egyesek, végiglapozom és megnézem a képeket.

TSÁ-KÁNY!
kettő már legurult, de mindjárt jön a harmadik is.
kavet?
Jóvanna, még egy kicsit álmos vagyok.
közdj?
nem johetsz velem az eskuvore
Közdj meg érte.