Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te meg hova tuntel! ? !
AZONNAL kerulj elő!
Tozsó küldi a gépet.
kezd hatni a citromos remseg
orok halam uldoz erte!
a beszerzo csaj elkezdett uvolteni, meg hogy a cegem "szivatja" oket... aztan csak kiabalt, en meg mondtam neki, h ne haragudjon, de ezt nem veszem magamra
arrol miota tehetek en, hogy ok hulyek
Az ilyeneket az töre meg a legjobban, hogy ha kitartasz és szemed sem rebben.
Nem csodálom, hogy kezdesz besokallni... de kitartás!
nekem is mar kellokeppen tele van veluk a hocipom....
a legujabb otletuk az volt, hogy a masik alkatreszt, amit persze kesve rendeltek (14 hetes gyartasi idore szallitsunk 2 het alatt ), azt azonnal vigyuk ki. az aru uton van egy kamionban, 14 palettanyi aru (ca.20 tonna) kozott eldugva , de ok azt gondoltak ki, hogy alljon meg naluk a kamion es majd ok kikeresik....
a kovetkezo otlet majd az lesz, hogy domperrel kivitetem a holnapi szinten 10 tonnat, kiontom az udvarukra es keressek, amit csak akarnak
Ezt a képet, műszaki ember lévén, hosszasan tudnám elemezni. A faszi mellébeszél ha ezzel akar reklamálni...
de hiszen az kicsit sem hegyes! ...ez tök hülye! ...javaslom az illetőn végrehajtani a balesetnek álcázott gyilkosságot.
ez ket hernyocsavar menete, vagyis annak a rontgenkepe, ami az ugyfel szerint nem megfelelo, mert ugyan a a csavar atmeroje turesen belul van, de szerintuk tul hegyes a menet... es szetvagja a kemenymuanyag hazukat
ez mi?...ennyire azért nem vagyok jó a csavarok terén. azt látom,hogy a zöld keretben lévők a jók a pirosban meg a rosszak....
ez de durva! tényleg nagy az Isten állatkertje.
felmondok....
vagy megverek valakit hamarosan es hetfon johetek a munkakonyvemert.... azon huzakodni valakivel, hogy a menetcsucs tul "hegyes" es szetfesziti a menetet... megazanyad elemezzen neki az edesanyja rongtenkepeket meg szabvanyokat
nemaaaaa .... hagyjuk ezt a pasi-temat es maradj itt, oke?
ugyan, ne gondolkozz ilyen butaságokon,hogy törlöd magadat!
minden nyuszi ezzel a baktériummal a szervezetében jön a világra,de csak akkor okoz megbetegedést,ha valami miatt legyengül az immunrendszerük. a doki már kissé lemondott róla,de az egyik tenyésztő ismerősöm megmentett egy ilyen kórral küzdő nyuszit. ő adta azt a vitaminbombát....most töményben,nagy dózisban adjuk neki,hátha erősödik az immunrendszere és a szervezete az antibiotikummal együtt végre legyőzi ezt a gyilkos kórt. állítólag az ő nyuszija 2 nap után tudott könnyebben lélegezni...remélem,hogy szerda estére már a Kormoska is jobban lesz. tegnap este is 2 órán keresztül (amíg hatott az injekció) jobban volt,kijött a ketrecéből,odajött hozzánk,körbeugrált minket,de aztán elmúlt a gyógyszer hatása és ugyanúgy küzdött a levegőért.
Csak viccelni próbálok... próbálnék... Asszem tényleg jobb lesz ha törlöm magam innen.... ez már a többedik ilyen félreértés...
hagyjuk....
AAAaaahhhaaaaa akkor becsajoztál, mi? Most már áruld el!
Ooo szegényke. Ez gyakori betegség nyulaknál? Nem vagyok gyakorlott állattartó... Hétvégéig akkor hátha sokkal sokkal jobban lesz!
szegeny nyuszko
tenyleg jobb lenne elaltatni, mint hagyni szenvedni. biztosan o is sejti, hogy mar nem nagyon van eselye a gyogyulasra
pasztörellózisa van....az olyan mint a tüdőgyulladás,csak itt már gennyes tályogok lesznek a tüdején és feltellik folyadékkal,majd megfullad tőle a nyuszi. tegnap kapta az utolsó variációs antibiotikumot,de még nem lett jobban tőle...szereztünk neki egy extra erős vitaminkomplexet,hogy felerősítsük az immunrendszerét,hátha attól meggyógyul....de nem sok remény van. anyuval is megbeszéltük,hogy ha a hétvégéig még jobban romlik az állapota,akkor megkérjük az orvost,hogy altassa el...nem akarjuk végignézni ahogy szörnyű kínok közt megfullad.
en is ugy gondoltam
Naa, most komolyan? Miért mondanám el? Ha te akarod, majd elmondod!