Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

VÉGE Kialszom magam
szerdan Dunlop Trophy futam lesz, en "hivatalobol" ott leszek. a versenyre a belepes ingyenes, ugyhogy lehet jonni nezni, hogyan csinaljak a nagyok lesz csajos motorozas, de az nem biztos, hogy azon indulok, ugyhogy a motorozas kerdeses reszemrol.
ha valakit esetleg erdekel, itt a verseny idoterve. en visszamaszok a kanapera
Szépestét. Voltam Csucsut látogatni
Ezen a héten lesz szerdai gurulás? Jó időt jósolnak.
Hogy megéri e? Ezért ne neveljen senki. Majd meglátjuk, ha valamiért büszke lehetek rájuk, akkor megérte. Bármilyen pici dolog is legyen. Egyelőre csak viszik a pénzt. De most már a szabadság az életkor és a gyermekek száma alapján jár. Nekem az alapszabim 28 nap gyermekeim után 4 nap, plusz rendkívüli szabim van. De mindegy, mert szeretek dolgozni, tavalyról is maradt 16 napom.
bamulatos megeri gyereket nevelni
De bizony, 41 éves vagyok és két gyerekem van. Bizony.
megorultel
ennyi szabi senkinek nem jar egy teljes evben szerintem te bliccelsz
Már nem sajnos, de még van 38 nap szabim erre az évre.
jovo heten is szabadsagon vagy meg?
Értem.
remelem nem meg csak az kene, hogy folyton egy masik csaj is ott legyen
Miért, mi a baj a képpel? pont így fogsz kinézni benne, nem igaz?
na meg csak ez hianyozna
remelem jovo heten megerkezik , aztan akkor kiderul, hogy rajtam hogyan mutat
Borsó féle fürdőruci:
mintha fulig erne a szad
Nah, hát ez jó kérdés... Nagyjából arra, amerre több motorost láttam... Belgiumon keresztül le Luxemburgig, majd onnan vissza Németoszágba. Nagyon szép volt, de nem találnék vissza... De hát errefele minden város nagyon szép, az utak nagy része meg kanyargós. Jó hely...
merre jartal?
Igen, holnap reggel visszakerül a munkahelyre. Megyek, be is takarom... Fúúúú, de jó ez a motor....
Fúúú, de jót motoroztam, és fúúúú, de nyomja a fülem az ájdzsivúm. Olasz bukót ne vegyetek...
nos, latom mindenki motorozik, de legalabbis nem a gep elott ul
en megjottem, teleettem magam, egy csomot aludtam a kertben, neztem, hogyan kell keritest festeni , jaaaa es reggeliztem a Duna-parton ulve
Csutka, motorral minden rendben?
jaja
apueknal vagyok meg Nagymaroson, eppen befejeztuk a vacsorat csinaltak sztrapacskat
Előkerültél végre? Jó volt a MotoGP. Talma 4. lett, Rossi mester ismét oktatott.
orulok, hogy nem tunt el ma estere meg igazan rafekhetnel veled egyutt csak nem lopjak el
köszi szépen!