Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokat melózik. Övé a Pentele Motor nevű motorszervíz Dunaújvárosban. Keress rá, ott van a telefonszáma.
odaadnám, ha visszaírna, de nem jelentkezik.
Én most azért a helyedben máshová tenném, behogy a tegnapi este a kifigyelés estéje legyen és ma viszik. vagy ma estére levinném a garázsba és a fűtéscsőhöz kötném.
Akkor miért nem adod oda KingMidas-nak? Ő ajánlotta érte neked.
Meg van... Na még ezt a ma éjszakát bírja ki az utcán...
Jó reggelt Mindenkinek!

Akkor mégegyszer, hátha vkit komolyan érdekel:
2008-as kis Z tükröket, és egy Kawa napszemcsit eladok, mert nem kellenek. A szemüveg teljesen új, a tükrök 1000 km-es szervíznél lettek levéve. Itt valaki 20-at ajánlott a kettőért, és jól mondta. 15 az egyik, 5 a másik.
inkabb arra valaszolj, hogy a motorod meg van-e meg?
Sajna a tankbőr közben elment, de szólok, ha látok valamit!
Akkor rohanok a távcsövemhez.
rohadt kekec es pikirt liba birok lenni tobb pasi sirva szaladt mar haza anyukajahoz

DE!
Minnya elfogy a hold, tessek kimenni es megtekinteni a holdfogyatkozast
Ne már, Te aki olyan kis törékeny vagy? Rád nézek és azonnal úgy érzem, hogy meg kell védjelek. Még azt tudom elképzelni...... áááá, talán mégsem ennyire súlyos.
ennel sokkal sulyosabbakat kovettem el de ha elmondanam, meg kene, hogy oljelek
Nem adtál valakinek kemény fényes csavart? vagy kinevetted, amikor ilyet kért? Megvédünk ne félj.
en is csak azt tudom, hogy MIERT akarnak bantani
Nem is értem, ki akarna téged bántani?
csak tudnam, hogy oket akarod kicsinalni es engem megmenteni, vagy a sor elejere akarsz allni es beelozni mindenkit
Küldd a listát, rámegyünk...
jovan hat tenyleg eleg hosszu a lista, aki ki akarja tekerni a nyakam, vagy mas, ritualis modon elvenni a szep kis szemeim fenyet de azert nem adom olyan konnyen magam csak probalkozzanak
3x futottunk neki, 3 különböző csapattal. Volt akinek fizettem is de végül elzavartam a picsába. Sajnos ezek a számítógépes buzerátorok elég fura fazonok. Alap szinten én is értek hozzá, de se időm, se kedvem, se energiám ezzel foglalkozni...
Múltkor megmutattam neki, hogy nem nagy ügy ez a kiüléses sztori... Igaz csak a hetes úton Érd felé... az egyik kanyarban majdnem leért a térdvédőm...
A weboldalatok még nem megy?
Annyian közelítenek hozzád, hogy én már oda sem férek...
Jé ott gurul egy szem Borsócska. És milyen szépen dönt. Nagyon jó.
jol hangzik
egyre vigyazz EN NEM szeretnek hirtelen felindulasbol elkovetett gyiklossag aldozata lenni, uh ha ideges vagy, akkor ne kozelits
Nekem sem sok van már hátra.... az tuti...