Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyanarra gondoltunk. Imádlak.
Köss egy kötelet a kerekére, a másik végét meg a lábujjadra. Tudni fogo, ha megmozdítják.
A héten folyamatosan ment a fűtés a kocsiban...
nagy gazzal barmi lehetseges
esetleg kothetnel egy madzagot a motorra, a masik veget meg a nagylabujjadra ...
Sajnos ma nekem is autóznom kellett.
Tényleg, van egy kaktuszom is! Fejjel lefelé az is hatásos.
10 percenként meg fogom nézni, hogy megvan-e még a járgány... (hogyan tudnám mégis felhozni a másodikra? )
baromira csak ma nem elveztem, amikor az autom ramolvadt
Mindkettőt újonnan, és egyiket se próbáltam előtte (na jó, a Z750 előtt egy Zezret, mert az ER épp vázcserén volt... Meg is lett az eredménye... )
Az tök jó.
Katana hány éves vagy? Milyen motorod volt eddig?
Csutka ujonnan vetted a z-t ?
ha gondolod, szivesen adok kolcson egy par cserepes novenyt
Fok, árnyékban.
Mire hazamegyek, tuti ott is hideg lesz... Jaaaj, nem is emlékszem milyen az, amikor Pesten a dugóban furakszik az ember, és csöpög az orrán az izzadság...
Vazze nemjönbe a kawasaki.hu nektek?
en azt javaslom, hogy ne masoktol kerj tanacsot, hanem inkabb probald ki mindkettot.
en ugy vettem meg a sajatomat, hogy egy metert nem mentem vele es konkretan ketszer akkora a teljesitmenye, mint az elodjenek... a Z kedves, baratsagos motor, de azert nem art odafigyelni, mit csinalsz. nem csak tapasztalat, de esz kerdese is, hogy mit valasztasz
tessek kiprobalni!
Van itt más is, aki ER-6-ról váltott Z-re. Én imádtam az ER-t, egy nagyon jó, kényelmes, kezesbárány, viccesen kinéző, szeretni való motor, keveset fogyaszt és a világból ki lehet vele menni. És a Z? Hát az viszont nagyon ott van...
koszi, kicsit megnyugodtam
Mi 35?
Természetesen, itt arra utaltam, hogy ennyit fog takarni.
itt meg 35.
Ebben Csutka tud segíteni, neki volt ER6n és van Z750
Azért a Z750 és az ER-6 eléggé tök más motor... Ha van rá pénzed, akkor Z-t vegyél, ha nincs akkor ER-6-ot... (a vázhiba a 2007 utániaknál elvileg nem lesz, mert megváltoztatták a vázat)
Én próbáltam az ER-6-N-t, és nem győzött meg. Divatos design, morgós hang, de nekem marha kényelmetlen volt, és valahogy nem sugalta azt a "de egy darabban van"-érzést
Z 750-esen meg Borsóén ültem, az kissé streetfighteresítve van, de rohadt kényelmes, és combosabb is.
Hétvégére a motor az ablakom alá költözik, ha valaki hozzányúl, a fejére dobom a bukómat a másodikról. Vagy a vasalót...
Állítólag végre jó idő lesz, holnap irány a nagyvilág (ugyanis itt max 15 fok van... ).
Hétfőn kicseréltetem a tompítottat Philips MotoVison égőre, kíváncsi vagyok, hogy javít-e valamit.