Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csutka, eeeeeez remek 5let. Természetesen nem akarunk rabszolgákat. Sőt, mivel szeretek főzni, segítek is nektek. Csucsu meg csinálja a piákat. Vicky, Veszprém nincs messze, jöhetsz nyugodtan. Utána meg a Csutkát utolsó útjára kísérjük. Mármint a szabad élet utolsó útjára.
jólvan na,csak vicceltem.
Nősdit soha nem játszom, ez valahoyg kimaradt. A takarítósdi rendben van
na jó,most már állj le a vigyori szerekről....rossz vége lesz! takarítónősdit játszani egész nap most meg vigyorogni mint a tejbetök....hát ez már kóros.
Én meg mindenkinek szívesen beadok egy köténycselt addig amíg sülnek a husok:)

És még a motorom sem biztos hogy kell a programhoz Így vagyok a legboldogabb
Én pedig vállalom hogy nagyon finom italokat gyártok mindenkinek, és nagyon nagyon nagyon látványos kis show-t hozok össze nektek.
Nagyon sok jót hallottam én már erről a kopaszi gátról..Arról volt szó ugye Borso?
én is, én is ....csak ne lennétek tőlem ilyen messze.
Estét
teljes mertekben tamogatom az otletet
en nagyon szivesen reszt veszek, sutok-fozok, csak mondjatok meg, hogy hol es mikor!
Nem akarunk leánybúcsú helyett Z-s kerti partit tartani? Ahhoz több kedvem lenne.......
Hát ha valaki ezt várja el tőletek az sajnálatos.
azért mi lányok is lazíthatunk vagy csak rabszolgának kellenénk?
Mikor grillezünk egyet?
Egy olyat, mint a múltkor velencén, csak miközben a lányok főznek, mi focizunk és lazítunk.
én benne vagyok egy ilyen partyban.
Nekem van bográcsom és állványom és sok nyársam.

Sebváltórúdellenanya
rajtam tovabbra sem mulik a dolog
ha sikerul osszehozni egyszer egy ilyen mulatsagot, en nagyon sziveseb sutok sutit
Hmmm,. egy sütős-főzős hepajba én is benne lennék -grillezni nagyon tudok- csuka roston? hmmmm nyami-nyami....

oldaltámaszrugórögzítőluk
Szia !
a vartnal jobban
meg 1szer gratula Csutkanak a kitarto es gyozelemrevezeto munkaert
Fiu
Lányok, egyszer csinálhatnátok egy sütős-főzős bulit. Ahol összejönnénk. Imádok enni.
nyammmi,a saláta is nagyon fincsi. én ittam egy pohár borocskát és mindjárt elmajszolok egy kis kecskesajtot. limonádé...hmmm,azt is nagyon szeretem. és mikor lesz a koktélozás?
Ha szervíz csakis a BIG-BANG

Itt megtalálod
jol hangzik en csinaltam egy hatalmas tal salatat es oooooolyan finom volt
a limonade kisse meg lotyog a pocakomban, de remek erzes
nem is tudom pontosan ... de sokat,mert több mint 2 órán át sütögettem.