Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt a Borso motorja annyira vészes szerintem. Láttam én már annál sokkal szarabbat.
Borso !
teh mivel ervelsz ? miert nem teiszta a motorod?
szerelem de meg mekkora SZERELEM
Pedig Borso aranyosfigurategnapkiderült
Szerintem, mert képtelenek a gépet tisztelni szeretni eggyé válni vele.......nekik ez csak gép... ..nekünk szerelem
talan mert otthon is eleget takaritanak
de a lanyok autoja sem szokott a legtisztabb lenni nem tudom miert van
miert van az, h az osszes csajmotoros ismerosomnek ramaty a motorja
lanyok meglehet neha mosni a kicsit
Ez kuplungos változat.....de nagyon jó motor
Pedig ha merészkednél kitenni a feneked, felfedeznéd, mennyire jó érzés úgy kanyarodni!
ertem en, hogy inkabb az kopjon, de nekem folyton leert es mivel egyszeruen nem merek kiulni, igy inkabb lassabban megyek, v nem dontok annyira, hogy ne erten le
Pohi úr, te az új Yamahát nyúzod a szolgálatban?Milyen a gép? Sokat olvastam a váltójáról, nem volt fura eleinte, arra gondolok hogy nem markolásztad a levegőt a kuplunkkar helyett?
Kérlek szépen a dörmögő az egy Mivv Suono. És kifejezetten szerelmes vagyok a hangjába, és a kinézetébe ish
Milyen kipufantó van a Z-n? Nem tudom kivenni, de jól néz ki
Ez kib@szott durva ......szerintem megrendezték, egyébként bűncselekmény lenne
Helo Lányok

Mi újság?
Volt szerencsém ma némi kommunikációt folytatni a rend éber őreivel.
Jó napjuk volt, nem bántottak
OK
Én mindíg intek még az mz-snek is. Kollégám nem szokott ő nem híve ennek (inkább a kormányt fogja 2 kézzel )......megharagudni nem fog érte senki aki igazi motoros.
Arról nem beszélve, hogy a bütyköt semmiség cserélni a lábtartóhoz képest.

Pohi, te hogy állsz a köszönéssel? A szolgálatban lévő rendőrmotorosok igen kis rész köszön vissza, ha intek, gondolom nem szerencsés nektek az ilyen jellegű "haverkodás".
Csókolom Borsóka Hát a kis bütyök lehet nem fog akkorát mint a komplett lábtartó amit véd, hogy ne kopjon el......szóval nem biztos, hogy megéri kivenni
Uraim!
elszaladtam hazaaaaaa
Hát 2 hete a sok eső után letisztítottam a vasat, hogy volt rajta renya. S vol olyan kosz is már ránőtt és majdnemhogy vésnem kellet. De leszedtem.
ebbol a vegen meg egy "kinek-retkesebb-a-motorja" verseny lesz
Hát ne izgulj én ha töled kérdeztem, hogy hogyan lehet ilyen tiszta a vas akkor néha milyen az enyém?
ez hülyeség... az enyémről a bogarak nem voltak lepucolva rendesen amióta megvan...