Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csutkanak!
Keresem de nem kapom, hogy te irtade h "ma vettel egy csomo kacatot"
Aze me akko neked tobb tapasztalatod van benne mindenkepp mint nekem.
na ezt inkabb ne feszegessuk en is lattam mar kepet es nem lettem tole feltetlul boldog
szia csutka!
az elhozatala az mindenkeppen autokereskedonn keresztul tortenne (van is egy a szomszedunkban aki arrafele szokott jarni )
Megkoszonnem ha segitenel a megvetelben
Fiu
Jó a kordura is. Igaz a bőr jobban kiadja az alakodat. Mármint a Borsóét.
zart ruhaban lehet CSAK felmenni
vagyis sipka, kabat, nadrag, csizma, kesztyu. lehetoleg bor mindegyik mert sikesztyuben es gumicsizmaban biztosan nem engednek fel
Akkó jövő héten ruha vásárlás leszen? Ha jól értettem múltkor, korlátozottak a lehetőségek, hogy milyen ruhában lehet felmenni a pályára.

Amúgy meg ne legyél benne biztos, hogy 8-án nem fogunk dógozni hatszázmillióval...
Meg van 5 nap a licitbol, az ara jol fel fog menni meg! Amennyibe a posta kerul, lehet, hogy jobb erte menni kocsival... Ha eldontod, hogy mennyi penzt szansz ra maximum, akkor megprobalhatom Neked megvenni. de azt akkor e-mailben targyaljuk meg. Vagy elmagyarazom hogyan licitalj, es megveszed Te magad!
hello Rendorbacsi
ezeknek a labtartojabol ki lehet venni a butykot tapasztalatbol mondom
es amugyis felhajlik a labtarto csak tenyleg nem szabad megijedni
Na ez az hogy nehogy aztán túlzásba essek...
Azt már leradíroztam szerintem,knapettel Visegrád felé is azért próbálgattam jókat kanyarogni,csak az első gumin van még az a csík vagy mi.
Az első pár kör után meg fogod dönteni.....el fog kapni a hév (nem beszólni, tudom hügyén hangzik ). A lábtartóig simán lehet dönteni az ilyen motorokat főlleg a ringen csak óvatosan mikor megakad nehogy elengedjél mindent az ijedtségtől .
Koszi Stevesaki

nah ezt hoguan lehet megvenni?
nekem kelllllllll!
!segitseg!
Fiu
(blokkot akarok )
azt megoldjuk valoszinuleg azert erzed ugy, hogy csuszik, mert a formalevalaszto barmi meg ott van a gumid szelen es az tenyleg kisse csuszos. ezt en is Brian-tol tudom, magamtol nem vagyok am ilyen okos segiteni meg egy kis smirglivel lehet, ha feldorzsolod vele a gumi jaratlan reszet. nem, nem a belsejere gondoltam
Várom már nagyon!Már kíváncsi vagyok milyen lehet versenypályán menni
majd meglatod
senki nem siettet, es vannak kint versenyzok is, akik nagyon szivesen mennek veled par kort, megnezik, mit csinalsz, hogyan csinalsz es szivesen megmutatja, hol kene menned halistennek alig vannak mar kamikazek
tapadni helyett tapadna
valamiért nem hiszem hogy ha rendesen megdönteném akkor is tapadni a gumi rendesen(nem tudnám megmondani miért),de ott biztos jó az aszfalt és tapad rendesen
egy kicsit tÚloztam,de Én mÉg soha nem voltam a ringen,nem tudom hogy mennyit merek menni
remelem nem kell csalodnom magunkban es MEGCSINALJUK
Hát olyat még úgysem látott a ring, hogy 10-12 kawás, 80-al libasorban halad.
milyen 70-80? de mehetunk lassan is, en ugyse fogok soha palyacsucsot donteni
dejooooo
akkor ezt osszehozzuk remelhetoleg egy honap eleg lesz bar a tegnapi mulatsag is egy viccbol indult es ket nap alatt ossze is hoztuk
OK,de nem lesz unalmas engem kergetni?70-80 km/h-val nem nagyon lehet döntögetni
A ZZR-esek tenyleg mind gyaggyatak... (bar lehet, hogy a Z-sek is, a fene tudja... )
Iiiigen az jo lenne. Parom is szervezi mar a motorosokat... Szoval ha valakinek van kedve jonni, akkor fel 4 korul lenne a gyulekezo a Bazilikanal (aug. 30.), es majd mi is odamegyunk valamikor (egy VW busszal). Aztan 4-re kene leerni a Ferences temploma. En is mennek motorral, de a kolcsonzo lehet, hogy nem orulne az eredmenynek... (Bar allitottak, hogy eddig nem volt olyan folt, amit nem tudtak kiszedni... )