Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért mi férfiak nem tehetjük meg?
Feküdtél mint nyuszi a fűben... ott a kép a bizonyíték...
hat azert a tegnapi beszelgetes az agyektaji borotvalasrol nem volt semmi
ennyi hulyet egy rakason csak pislogtam, mint nyuszi a fuben
Epilálva van nyugi... Figu után szabadon...
elnezest de annyira jooool esett
Fujj 18+

sebességváltó rudazat
Különben is, lefelé mindenki tartotta a lépést, visszafelé sem jöttünk másképpen ezért volt rossz érzésem amikor megálltam, leszálltam, hátranéztem és sehol senki... hosszú percek voltak...
szőröset nem nyalok
Nyaljátok ki a seggem, konkrétan...
szerinted ha latja, hogy mik jonnek szembe v hogy mit csinal, mert volna ilyen gyorsan menni?
Megijedtem, hogy valakivel valami baj történt. Ha még fél percig nem értetek volna oda, akkor tutira visszafordulok... volt már ilyen élményem, nem kívánom senkinek. Amikor Z ügynök elzúgott. Pedig nem esett nagyot szerencsére, és nem is lett baja, de majdnem infarktust kaptam amikor világossá vált számomra, hogy baj van...
És még azt mondtad, hogy nem látsz a sisakból este .
ki erti, miert?
Monnyuk levert a víz visszafelé, amikor megálltam az érdi tesco után és hátranézve nem láttam senkit...
Hurrrrrááááá, Tegnap jót motoroztunk
Sziasztok! Üdv újra Mindenkinek!
Hála az égnek újra van netem és lehetőségem fórumozni, de hozzászólni bármihez is egyelőre nem fogok, mert a közel 2 havi lemaradásomat be kell hoznom

Örülök, hogy újra itt lehetek veletek!
Tok egyszeru egyebkent Ebayezni. Kitalalod mennyi penzt szansz az adott holmira maximum, ulsz a gep elott, es a licitalas utolso nehany masodperceben beutod ezt az osszeget. Igy a legnagyobb a valoszinusege, hogy a tied lesz (es ehhez kell egy kis gyakorlat, es jo internet kapcsolat). Aztan ha valaki annal is nagyobb osszeget ad ra, akkor persze o a nyertes. Az emberek 99%-a az utolso nehany masodpercben licital, igy ami most csak 300 euro, az lehet hogy a vegen 3000-ert megy el...
Ha hozzaszolhatok a temahoz...!?
Tenyleg aranyos motoros lany
Fiu
Ki nem szereti hallani a dícséretet? Én is szívesen hallanám, de engem nem dícsér senki. Monnyuk már megszoktam. Monnyuk nem is érdemlem meg...
Szerintem csak szereti hallani, amikor dícsérjük. Ráadásul ritka a motoros változatban az ilyen nő.
Egyetértünk. Szerintem mindenki, aki tegnap velünk volt.
hagyaaabeken nem errol van szo
Jajjj nem kell már ez a műönkorbácsolás... Jó csaj vagy és punktum!
nah mennem kell dolgozni de jovok vissza !