Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

viszont azt a bemutatot nem uszod meg
tuti behajtjuk rajtad ugyhogy csak gyakorolj szorgalmasan
hol itt a lyuk?
Remélem is
akarhova is megyunk, azert nem gondoltam, hogy reggel 8kor indulunk
ha Komarom lesz a vegallomas, akkor se
Azért ne hajnalban induljunk. Borsónak még ki kell jönnie a gépért
Blokk a lathataron
Szoritsatok!
Joejt!
nem hinnem, hogy neked kevesbe orulne
Az mondjuk pont egy egész napos mutatvány, de nem bánom.
Téged biztos nem vesz rossz néven
reszemrol rendben, de ha van kedvetek, elnezhetunk erre az amerikai autos mutatvanyra is
hatha Knapet nem veszi rosszneven
Nekem tetszene egy szombati buli
Az amelyikről a tankpad olyan egyedi módon válik le.
Merthogy megkedveltem a csapatnak azt a részét amki tegnap jelen volt. És persze semmi buzulás
Hétfőtől námi hidegfront érkezik esővel meg mindenféle undormánnyal. Kérdezném a kedves társaságot, bár tudom h sokan szép kis családos emberek, de mégis egy Szombati, vagy Vasárnapi bandázáshoz mit szólnátok? Vagy mondjuk lehetne egy olyan találkozót összeütni ahol a családok is jelen tudnak lenni. Mittomén egy foci valami réten, vagy a tökömtuggya.

Nos?
szerintetek ennek a lyuknak a betomeseert mennyire kell szetszedni a blokkot?
az az oooriasi tankpados?
te milyen kis genyoooo vagy
koszi
mikor ezt atfujattam, akkor utolag persze, de eszembe jutott, hogy gyongyhazfeherre kellett volna aztan kijott az uj ezres es rajottem, hogy elszurtam tenyleg az lett volna a legszebb szin
Segítek. A Borsó-é az amelyiken olyan furcsa (egyedi) tankpad van.
Neked Borsó az új kék állna jól. Jól menne a szemedhez.

ennye pedig biztos votam a dolgomban
szurke nolan sisakos?
mittom en meik h csillog de aze kivancsi vagyok a motorodra
igazan sajnalom, de nem nyert
az enyem a napfenyben lilasan csillogo csoda
Pohinak nagyjabol igaza van am akarmennyire is ciki bevallani, vagy nem, de amig tobbet motoroztam es tenyleg akkora oltari nagy volt a szerelem, akkor jobban karbantartottam. a masik, hogy barhol tartottam idaig, sehol nem allt fedett garazsban, nem tudtam nekiallni es 3 oraban lemosni. biztos nem vettem meg a legjobb es legdragabb tisztitoszereket sem es engem nem zavar annyira egy-ket bogar
jaaaa es tegnap, indulas elott egeszen tiszta volt, de persze elkapott egy eso es egy csurom mocsok lettunk
Borso ! en a zoldre tippelek az ovtaskad miatt
Cija te Barmixerek Gyongye