Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt mondta (irta), hogy a ZZR-forumra jar a leendo ferj, es ahogy oket ismerem, azok is teljesen elmebetegek, ugyhogy nem hinnem, hogy kihagynanak egy ekkora mulatsagot
persze csak ha Csutkanak nincs ellene kifogasa
vagy ha ott nem lat minket szivesen, amit azert meg lehet(ne) erteni, akko szervezunk nekik egy turat szerinted kivitelezheto?
De ott csináltatom. Gari füzetben nem találtam.
Jóvanna. Majd gyakorlom.
Iiiiigen én is erre gondoltam. Jól megbőgetjük a gépeket, amikor kijönnek a templomból. AzURA is akarná ezt, hiszen Kawás ember.
szevasz
meglepjunk az eskuvodre egy felvonulassal?
akkor tessek regisztralni is
csak a lassu csoportba gyere es jooool megkergetlek
Juuuuuj, mennyi szep motor! En is akarooooook!
Ottleszekaztuti!
az a franya "valasz erre" gomb
Igen. Augusztus 8.
Szia

Nekem jött a kérdésed?
Szakker

Ne is emlegesd a hívásod,nem kíméltél vele egy kicsit sem,és 3,5 óra alvás után nem erre a hívásra vágytam!Azóta hívott még Zita is hogy estére kell neki egy James Bond-nak öltözött sofőr,mert jön az orosz Malév vezér,hááát nem voltam benne biztos hogy a playboy-lányok és a redbull mellet találok még erre alkamas embert,de sikerűlt

Viszont főztem egy kib..ott jót
De a ringre jössz igaz?
Szasztok!

Fáj a minden motoros porcikám a képek láttán,mert nem tudtam menni ,nem is akartam elolvasni hogy miket írtatok,milyen volt de bakker csak elolvastam,és megint
Nekem már csak az esti mocizás jut egyedűl
difov8, lesz később garázs, még kell neki idő
Így van. Ki a bratyód? Pickup topicban még nem jelent meg az új szerzemény...
Hali!
Jó képek! Ki jött natúr bőrszerkóban...
A képeken már látszik, hogy odafele sem volt a váltóm 100-as, csak megúsztam...
Bratyó: "Ja, ismerem ezt az autót, Knapet fenn van a v8cars-on..."

Mindig mondom: kicsi a világ
Szia!
Off: Nekem az idei Sound-ról róluk maradt meg a legkellemesebb élmény. Valószínű elfogult is vagyok, de szerintem nagyon jól csinálják! Akkor szoktam pislogni, amikor USA-ból/Londonból jön e-mail, hogy megjelent a legújabb mixük.

Nem Off: tegnapi tanulság: a szép új váltókarral felszerelt új váltó rúd biztosító anyáit ildomos rendesen meghúzni, mert a rezonancia véletlenül sem a jó irányba rázza...
Ugyan Csucsu megelőzött, de azért én is teszek fel képeket a tegnapról.
Helloooo! Most nézem a képeid... Ez a kettő a tied? A csónakfarkút nem árulod véletlenül? Mintha láttam volna v8cars-on.
Nagyon helyes! 2 oldallal ezelőtt beraktam egy képet az enyémújmotorról...
en akkor mar kettoig se lattam, pedig nincs is sotet plexim
Nem arra gondoltam hanem amikor már mi mentünk Halásztelken.
Bátyám köszöni és üdvözletét küldi! Csak halkan jegyzem meg az összeférhetetlenséget, ahogy a képeidet nézem