Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na végre egy rendes ember Vett egy rendes járművet! Gratulálok a választáshoz nekem is van egy két V8-as járgányom..
hazafele nyugis? biztosan mert leszakadtatok Knapet szerint tobbszor belenyultunk a 200ba nem mondhatnam, hogy lassu lenne 21 perc alatt a fagyizo-benzinkut tavolsag
ooooo, nagyon koszonom
sosem mentem meg ilyen oreg motorral VISZONT a nagyimrol van regi fenykep, amikor kb 25 eves koraban a nagypapam pannoniajaval megy
Amikor hazafelé mentünk? Mert az nyugis volt. Ez amolyan hobby motor lesz. Imádom a régi mocikat. Majd kipróbálhatod, ha meglesz.
Gari füzetben nincs benne? Nem szervízben csináltatod?
ez tenyleg nagyon szep, csak az a kerdes, hogy a tegnapi tempot hogyan birta volna?
Sziasztok!

Mit kell cserélni egy '07-es Z 750es 12.000-es szervizén?

Köszi
Itt van a következő kiválasztott a KicsiZöld mellé.
http://www.hasznaltauto.hu/2192027_kawasaki_z_1977

Cafe Racer lesz belőle. Idősebb mint a Borsóka.
Sima egyszerű útakadály
Ja legfőkébb az, hogy ha beparkol, a motorháztető kilóg az útra
Hát ja, de nem lehet lebeszélni, csak a V8 az autó neki.
Szép!
Az utánfutón a benzinkutat húzza?
Nem a városba való, de pöpec.
Amcsi autófanoknak: Bátyám tegnap vett egy Chevi Silveradót, Érdekes látvány egy lakótelepi parkolóban.
Hát reggeli muzsikának kicsit gyengus (nekem). Én inkább ilyenre ébredek.
Amúgy kösz a pict-eket.
Na zsiványok.

Leléptem suliba, nem is tudom mi lesz velem az úton így korahajnalban. De ne sírjatok....I'll be back
nesze neked 18 folottiek topik
Szentendre rendben, ott is van fagyizo
Ultra Naté- Free (Muzzaik remix) Nagyon finom kis reggeli muzsika

http://www.youtube.com/watch?v...
Azt nem is akarom megtudni, hogy FIGU mágus mennyire gyorsan nyal

Nagyon fasza volt a tegnapi, minden 7en összecsúszhatnánk egyre. MOndjuk legközelebb mehetnénk Szentendrére.
Nagyon jók a képek, főleg a kultúrált beparkolás a fagyizó előtt. FIGU meg olyan gyorsan nyal, hogy bemozdult a kép. Én meg biztosan rágtam a fagyit.





Z 750 topic csak 18 éven felülieknek
meg hat valljuk be, elegge meg lennel lepve, ha valami mu-izevel moged keverednek
szo volt rola, hogy mit lehet szembol?
Nesztek Itt egy pár kép.
De ha nem idegel fel a telefonom, és nem akarom minden pillanatban földhöz baszni, akkor lett volna több is.
Komolyan? Még, hogy én vagyok konzervatív...
ÉN nem! kikerem magamnak CSAK szembol vagyok hajlando