Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem vigyunk neki egy rozsaszin furdobugyit, hatha az lesz a furdes akadalya, h azt nem hoz
Nem Udvarhely az kb. 400km-re van a Vikingektol.
Csak annyit tudok, hogy sokan atjarnak az Anyaorszagbol.
Szinte ezt akartam mondani, csak nem ilyen szalonképesen.
fürdős liba
marraaggyon a nyavajaaa... csak kéretem magam...
jovan, akko maraggyal otthon
őőő,azt hiszem eltévedtem....nem a fedeztetési topicot kerestem.
Ha visszaolvasol akkor szerintem ezt visszavonod, mert az ötletgazda te voltál. Nem én ejtettem ki a számon a velenceitót...

Kimagyarázzátok nekem a rendőrnél?
hogy ki fedezzen hatulrol
hat szep
akkor majd borruhaban furdo, rendben de nem uszod meg, te voltal az otletgazda, uh jonnod kell nincs kibuvo
" tudja ki fedezze magát?!? "

Igazság szerint nem vagyok felkészülve a fürdőruhás Borsó látványára...
hat tenyleg nem ugy hangzott, mint valami jo kis vicc
ugyhogy saaaaaajnos el kell rabolnunk majd kozrefogunk ( ) es nem menekulsz de jofejek leszunk es valaszthatsz, hogy ki fedezzen hatulrol
Ne már, majd középen haladsz és fedezünk.
Egyébként, csak jelzem, ma is motorral jöttem dolgozni. nagyon élveztem. Nehéz volt rávenni magam, hogy bekanyarodjak a cég elé.
Azt hittem ez a velenvitóigmegvissza csak poén volt. Nekem fekete a bukón a plexi, sötétedés után nem tudok menni. Ráadásul jogsim sincs, szóval a tó az talán túl távoli célpont. Egy darabig azért elmegyek veletek.

Érdi Jet kút az melyik? Nem vagyok ismerős Érden...
hejjj, de lelkes itt valaki
meg nem tudom, de a 209 399 477 szamon megtalalsz es megbeszeljuk. remelem nem kell tul sok idot toltenem anyamnal, amikor kibarkacsolom a motort.
most,hogy mondod .....nem is rossz ötlet! FÉNYKÉPET FELTÉTLENÜL AKAROK RÓLA!
Okidoki Borsóka. Hol találkozzunk és mikor? megyek mögötted.
na persze a vegen meg kitalalod, hogy kossunk nagy-magyarorszag-zaszlot a nyakunkba es rohambilit huzzunk a fejunkre
hmmmm,Borso,ha így folytatjátok tovább akkor még a végén egy komlett motoros felvonulás lesz a Velencei-tóig meg vissza.
meg szep!
sot! en Szigethalomrol megyek oda, ugyhogy meg akar talalkozhatunk is elotte, ha van kedved
Én is elkóricálhatok utánatok?
onnan a 7esen mentek a tóhoz?
remelem a tobbieknek is megfelel es akkor vegre tenyleg nem csak ketten lesznek
Reggel 3/4 8kor a saját nevemet nem tudom, nem hogy bármit is kiolvasni itt a fórumon.
De most már láttam

Szerda fél6...perfect