Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
oooo, remek ugyan nem mentem ki a vilagbol, csak egy kicsit megsetaltattam, de nagyon jol esett kar, hogy annyi kivilagitatlan bringast lattam, hogy a vegen mar felni kezdtem kacsaztak az ut szelen, probaltak egymassal beszelgetni es egyaltalan nem torodtek azzal, hogy nincs kozvilagitas az uttest mellett
de azert egyben hazaertunk mindketten
Na Borsó, milyen volt a porolás?
Uraim,
elmentem motort porolni. csak szolidan, ovatosan ha lobogo barna copfot lattok piros ruhaval, az en vagyok, nem elutni
Halihó,

semmi különös, csak itthon egy kellemes melegvizű strandon (Kiskunmajsa). Csak ki akartunk mozdulni. Pici gyerekkel nem nagyon lehet utazgatni. De nagyon jó volt. Gyógyvízben úsztam és áztam, sokat csúzdáztam a lányommal. És a fiam is megúsztattam egy kicsit. Imádja a vizet.
Szevasz
a 3 nap termesehez neked ujabb 3 nap kell, mig vegigolvasod jo volt a nyaralas? gondolom nem sultetek negerbarnara kepek vannak? hol jartatok?
udv itthon
Üdv mindenkinek. Hazajöttünk a kis nyaralásunkból. Király volt. 3 nap alatt hogy tudtok, ennyit írni. Z ügynöknek gratula, szép kis csúcsfej. Sok sikert és egészséget neki és hozzá. Gratula FIGU-nak a táskához. knapet, és csak 183 cm magas vagyok, mégis simán átemelem a lábam a táskán. Az új Z festése állat. Lehet, hogy meghekkeltetem az enyémet is.
hát te tényleg homály vagy

borsó írására válaszoltam tehát még szép hogy 3.személyben írtam rólad...
bazzzz
ne fárassz már hülyeségekkel
Lehet nekem is egy kérésem? Megtennéd, hogy egyes szám második személyben beszélsz ahhoz akire célozgatsz? Visszaolvastam kb 20 oldalt, előszeretettel beszélsz emberekről egyes szám harmadik személyben.

Más. Megtennéd, hogy pontosan ideézed hol és mikor voltam parasztos? Csak, hogy tudjam hogyan kell, hogy legközelebb menjen direkt is.

Köszi a segítséget!
ohh köfi , igaz ez nekem a végső megoldás de azért megérdeklődöm a témát
akkor megegyszer MINDENKINEK, mert JOOOO

www.ofe.hu

Orszagos Fogyasztovedelmi Egyesulet - a nyitooldal eleg meggyozo, tessek nezegetni, mert HASZNOS!
letezik egy internetes oldal, ami fogyasztovedelemmel foglalkozik es nem teljesen haszontalan. www.ofe.hu itt van forum is, es kerdezesi lehetoseg, valamint van telefonos ugyfelszolgalatuk is, ahol tudnak tanacsot adni.
masoknak is hasznos lehet, ha nem okoljoggal es kiabalassal akartok elintezni valamit. a "penzt vissza nem adunk" es "ide visszahozni nem lehet" esetere van megoldas, teljesen legalis. sot!, jogszeru.
mar csak azert is nezd meg, mert ha jol sejtem, a kulcs arat kifizetted kb megegyszer.
mert ott egyszer már kifizettem, és pénzt nem adtak vissza
(kulcstéma) ha a végén (ami remélem jövő hét) meglesz a 2 immo-s kulcs és a telefonáláson és a rohangáláson kívül már nem kerül semmibe akkor nyugodt leszek
ha nem akkor majd elbeszélgetek velük
miert az erdieknel akarod azt a kulcsot kicserelni? mashol nem kapni olyat?
ok hagyjuk, tényleg....
nem érdekel....
nincs kedvem megkeresni hogy mit vettél magadra
de tényleg, nem érdekel...
nem ezért vagyok itt
joreggelt!
tudnam javasolni, hogy nyujtsd be a telefon- es benzinszamlat. altalaban ezek eleg meggyozoek, hogy kisse megsurgessek a dolgot.

ami meg Knapet allitolagos parasztos beszolasat illeti... ahogy velem, mint novel beszeltel, az egy fikacnyival sem volt kulonb. sot. es nem a megjegyzeseddel, hanem a hangnemmel volt mindenkinek baja! a "bagoly mondja verebnek" mondast meg kene szivlelned...
és innen csak az olvassa tovább aki kíváncsi a Z kulcs dráma folytatására:

ugye a kedves csinos csaj az érdi szalonból viszahívott hogy vigyem be a kulcsokat
be is vittem
kis keresgélés után találtak helyette immosat
meg is kaptam

másnap mielőtt rámásoltattam volna a mintát, felhívtam a BigBang-et hogy tutira jók-e és cikkszám alapján vágták hogy nem, megint ugyanolyan kulcsot adtak mint először.

persze lekértem rögtön az immo-s cikkszmát és annyi a difi hogy 0030 vagy 0029 a vége (29 az immos)

felhívtam az érdieket és ők tudták hogy tényleg szart adtak és mondták hogy megrendelik (megint) az immos kulcsokat nekem és visszahívnak hogy mikor lesz meg.

azóta is hívnak.........

szóval folyt köv.
vihar? nektek lehet hogy üldözési mániátok van vagy nemtudom
pár napja felvetettem egy (szerintem értelmes) dolgot és ti ezt úgy felfújtátok hogy -steve utálja ha valaki a gyerekéről beszél- stb. nem így van
ugyanúgy bírok mindenkit a fórumról mint eddig (jó knapetnek iszonyat parasztosak a hozzám intézett beszólásai de ez az ő baja)

mint eddig is , arról írtok amiról akartok, nem vagyok se mod, se seriff
csákesz
láncfeszítőanya.....vagyvalami
Nagyon komoly volt
természetesen apuka kitett magáért ,
tejre egészségre meg még a bánatos fityfirityre is ittunk
én nem tudok idáig eljutni mivel általában nem iszok ezért a kevés is megárt és végem van
FIGU
Na jó éjt,tele lettem melóval!

Peti
ahhhasztaaaa,na ez már döfi
Hát énmiattam se fog elapadni Andi teje
Sikerült az apukáról 1 egész normális képet találni
már nyugvó állapotban
nyomtunk 1 RESET-et neki de hiába kész volt
FIGU
Ezen a fotón teljes a jókedv,ami sose baj!A cél nem is kell hogy az ájulás legyen,de azért előfordul néha olyan is!
Ez a legszolidabb a többi nem szalonképes
sőt bármilyen civilizált dologgal nehezen hozható szinkronba
itt kezdtük igazán AGYON (anatómiai értelemben) ütni magunkat
FIGU
gyühet!