Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap is voltak zetorosok , és 1 fekete Z is de ne jelentkezik érte senki
Ma motorral mentem melózni 30km , úgy hiányzott mint só a levesből,
vagy 1 falat kenyér
hazafelé este, is úgy jöttem mint a távirat, nagyon jóóóóóóóóó volt
kezdem már érteni mit éreznek a narkósok ha nincs anyag
kicsit sóvárogtam a szlalom versenynél a régi 525 EXC-vel oda vágtam volna bójáknak
de nem vagyok benne biztos h jobb időt tudtam volna
haver fia szemtelenül fiatal és kurva gyors ,
egyböl rávágta: benne vagyok quadot már levertem és nem is ittam
FIGU
kuldj at kerlek par kepet
volkay_orsi@hotmail.com
koszonom
Kormány és tárcsafék... rulez...

Szemre a lovak jobban tudnak lassulni és kanyarodni mint bármilyen jármű a világon... Az EB bajnok csóka nem volt semmi... nem tűnt gyorsnak, legalábbis annyira, de mégis, annyira jó volt a ritmusa, hogy 2 másodpercet vert az egész mezőnyre...
szia
kepzeld, lattunk a vegen, amikor mar a rodeo ment, endurosokat, akik ott acsorogtak es neztek velunk egyutt a mokat meg volt egy csomo motoros is, akik tatott szajjal neztek
Szevasztok!
Mondtam én h elmebeteg mind aki a bika közelébe megy ,
de a bohócok azok a legbolondabbak ,
az én családomnak is tetszett a móka, a szlalom meg a kulcs, szal a gyors számok izgisek voltak
mondta a haverom próbáljam ki, (nem nagyon tudok lovagolni, és a lovak se díjazzák az 1 mázsát)
mondtam neki én szlalomozni a lóval 1 nagy f@szt, majd ha kormányt szerelsz rá meg tárcsaféket
de nagyon király volt
FIGU
Ülj rá, csukd be a szemed, brümmögj és egy ventillátorral fújd magad szembe. Egyelőre jobb a semminél. De a viccet félretéve, reméljük hamarosan meglesz az a blokk és találkozunk. Mondjuk Gyulán. A német ebay-en nézelődj. Próbálj meg egész motort venni, amiben ki lehet próbálni a motort.
ooo, ne legy mar ilyen IZEEEE inkabb lassunk mar par kepet, nagyon kivancsi vagyok
Ne cibáld az oroszlán bajszát mert póruljársz...
bebujtal egy lo ala?
Van kompromittáló is...
igen igen IGEEEEN
igy jo lesz?
Hali mester!
Vótunk kint, csak délutánra értünk ki. A nagyobbik fiam vittük csak, húsiesen bírta a napon a kiképzést, majdnem 4 órát kint voltunk. Az első felében Pleasure verseny volt, ami a laikusoknak szerintem nem annyira érdekes. Lépésmód meg mittomén... De szépnek szép volt. A fiam odáig volt, imádja a lovakat. Aztán volt egy kis cowboy verseny is. Na az kész... szlalom, és volt egy ló amelyiknek saját zenéje van. Elkezdtek beballagni és amikor meghallotta a zenét elkezdett ficánkolni, felkapta a fejét, hegyezte a fülét és mint aki megbolondult úgy vágtázott...
A bikák... hátbakker... közel mentünk a "ketrecekhez", és fekve volt akkora Jamal mint egy ezeröcsilada... Nincs olyan összeg, tárgy, bármi a világon amiért felülnék a hátára... kizárt... Ezek a srácok konkrétan őrültek... Lőttem pár sorozatképet, mindjárt feltöltöm és ha érdekel valakit, felteszek párat.
Biztos, hogy akarod, hogy tegyek be képeket?
Jelentem mi meg tuleltuk az egeto napsutest es a rengeteg port a bika-rodeo annyira nem, de a lovas bemutato nagyon szuper volt
FIGU,
mi lattuk JAMAL-t fickandozni de nekunk mar 1050 kilot mondtak eleg nagy marha es hiaba van banatos bocitekintete, nem mennek tul kozel hozza Knapet csinalt kepeket, gondolom, ha hazaer a csaladjaval, tesz fel ide parat
halihooo
meselj, milyen volt es persze szeretnenk par kepet is latni
Szevasztok

Újra itthon, Adria gyönyörű, mint mindig. És a Horvát rendőrök korruptak mint mindig.

Nekem meg mindig nincs meg a motorom...

Csak motor legyen, s aszfalt a motor alatt, mi elvisz oda ahova menni akarunk, oda hova mennunk kell!
Fiu
Joreggelt
ooooo, mar elore izgulok! nagyon kivancsi vagyok, milyen eloben a rodeo a tvben igazan elvezetes, remelem, eloben is az lesz remelem Knapet hoz fenykepezot, mert az enyem mar nagyon oregecske es nem csinal tul jo kepeket este eltunt, mint az aranyora
Knapet, Borso!
Egyszerű odatalálni 2-es úton Dunakeszin keresztül, ahogy átmentetek Dunakeszin utána (Göd előtt)
lesz baloldalon 1 SHEL kút utána az 1lső lehetőségnél jobbra (vasúti átjáró) onnan 200 méter jobbra föld út azon végig pont oda visz
de már a 2-sen ki van írva 1 szalmabálára baloldalon ott kell jobbra menni!
FIGU
ui: DID
Hali mindenki!
Nem rég értünk haza a RODEOROL Knapet nagyon királyvolt haverom fia 11éves szlalomban első lett olyan idővel h felnőttben is 2. lett volna vele!
Volt 1 fekete kicsi Z is ott régi RÉMUS dobbal sajna csak telóval csináltam 1-2 képet hátha a topikról valaki!
Bika ma is volt hát eddig azt hittem h a motorosok között vannak a legőrültebbek, de bakker ezek a rodeo bohócok meg akik felülnek a bikára ELMEBETEGEK
Volt 1 fekete bika JAMAEL a neve 950 kiló nem tudták a boxba beterelni félelmetes.
nagy vonalakban ennyi.
FIGU
ja és kormány csapágy meg ilyesmi
Knapet,
ezen az oldalon van egy terkep a holnapi helyszinrol.
en eligazodtam rajta, gondolom neked sem lesz nagy gond
egesz jol haladsz az olvasassal
Knapet, nem jól írtad, Nem a kiskrapekot vitted, hanem kisknapetot.
bocs Borso
Es ez a lenyeg Boso...!