Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kűggyem vagy még
Na majd a közösről meg én dobok egy összegzőt!
Kiírtam magamból én is ami zavart,nem hinném hogy foglalkoznék még ezzel.Meg persze maradok mert nem érzem hogy nem vagyok idevaló,mert mindenki idevaló,engem is kedvesen fogadtatok amikor regisztráltam,ezután is így lesz minden mert nem változik semmi(miért kéne ha egyszer jó),vannak különbségek véleményekben,aztán csak elül a vihar!
Egy okos egyszer így szólt:Szeretkezz,ne háborúzz! Na Ő az én fajtámból van
Ahogy Virág elvtárs mondja Pelikán elvtársnak a nemzetközi helyzet fokozódik
Törzsi villongás meg ilyesmi nemá
AgentZ holnap feldobok 1 képet a cimbim tejfakasztó bulijáról húúúúúúú ma már kész vagyok
Borso átment végre a szív facsaró OFF
FIGU
Hello megint
en nem orulnek neki, ha nem irnal tobbet. leginkabb mert kulonben nem hallok majd rolad meg a csaladrol sot! tessek maradni !
reszemrol elult a biliben a vihar
Szasztok!

Komolyan írom hogy sajnálkozva olvasgatom a lenti párbajokat,pedig nem általános marhulásról van itt szó,de azért egy élettelen,sarkos fórumban elég kevés taggal tudnánk kapcsolatban lenni,tőlük tanácsot kérni stb...mert nem lennétek sokan! Ezt azért lássa be Mindenki.
Stevasaki!Szerintem ha én is sarkítom a problémád,akkor ha:alkatrész kell:SZERELÉS,TUNING,BARKÁCS
segítség kell:JÓTANÁCSOK,TAPASZTALATOK
és így tovább,de akkor minek a Kawasaki Z1000/Z750?
szóval használni kell a fórumot mint hús-vér emberek!
Mindenki!
Ha többek szerint rosszul látom,úgy is jó és akkor én törlöm magam innen(lehet hogy van akinek nem veszteség),és nem rombolom a működést.

Steve, Borso-nak meg jól odamondtad!
hah! az is valami?
nekem van igazi TITAN csavarom itthon nem volt olcso, de kellett, mint egy falat kenyer enelkul nem haztartas a haztartas
Hát gondoltam legyen valami műszaki dolog is benne
mindenki örömére
elküldtem OFF-ot megint én írtam el a címet pedig akkor még nem is ittam
FIGU
ja vezérműlánc
hmm en a tokekhez nem ertek megis, elarulnad, hogy jon ez ide?
Nézem
ja és hidrotöke meg ilyesmi
FIGU
Apu! irtam neked mailt, mert nem kaptam meg a tiedet
Na kérem elzavartam kiscsákókat aludni
mert lecsapnak ám a gépre mint gyöngy tyúk a takonyra , kéne már 1 rohadt ruter na mind 1
IZI RÁJDER ÖCSÉM , ez már motoros duma
szal én azt mondom ha nem látjuk az embert a virtuális tér mögött, akkor beteg ez a világ ,
és kurvára utálom a személytelen dolgokat, meg azt is h társadalmi jelenségé válik h szarnak az emberek egymásra és a környezetükre
FIGU
most akkor legyen kisregeny, amiben kifejtjuk a barmilyen hovatartozasunkat vagy sem?
Engem mondjuk az jobban zavart, hogy pár szavas üzenetváltások voltak csak. Persze a minimum leírható karakterszámot sem lehet megszabni, de azért külalakra inkább hasonlítson egy fórumra, mint chat szobára a topic. Aztán azt írtok le, amit csak akartok, még lehet, hogy végig is olvasom
jjbrutale!Ha jol emlékszem Te festetted a motorod.Érdekelnének az anyagi és papiros részletei.Vagy a motorod,ha eladó lesz tudnál nekem pár infót mondani.kösz.üdv
imadom a hideg fejedet
ok, igazad van, h reggel probaljak kovetni a sok marhasagot, amit osszehordtunk. kicsit odafigyelunk
Nana, az lehet, hogy este írod, de van, aki csak napközben olvassa.
Egyébként egyetértek veletek, amikor volt a NAGY Z-s tali (az a három fő), akkor a motorokról sem sok szó esett, pedig motoros tali volt. Viszont szívesen hallgattam VersionX-ék élményeit a gyerekkel kapcsolatban és minden más témát is, ami előkerült.
Steve, Te pedig ne legyél ennyire hangulatgyilkos, bár helyenként már tényleg off-szaga volt a dolgoknak, de azért mégis csak Z-tulajok beszélgetnek itt az őket érdeklő dolgokról.
5 különböző autós-motoros klubnak, fórumnak vagyok viszonylag aktív tagja. A szigorúan és moderált formában szakmai alapon működő fórumok javarésze egy idő után elhal. Mert az embereket más is érdekli a fórumtársakkal kapcsolatban. Szerintem meg tök mindegy, hogy nappal vagy éjszaka. Itt van pl Figu. Nem hiszem, hogy bárki meg merné kérdőjelezni az itt létének jogosságát, pedig a hsz-einek jelentős részének nincs köze a motorozáshoz... stb stb stb...
minden kotozkodes nelkul: elmagyaraznad a forum fogalmat es hogy pontosan mire lehet/szabad hasznalni? itt volt regen is egy tarsasag, akik nagyon kedvesen elviccelodtek, offoltak, ahogy te hivod es megis mindenki megtalalta a maganak valo alkatreszt es segitettek is egymast, ha erre volt szukseg.
az ugyanolyan chateles volt, ahogy most ez is az es nem hinnem, hogy ez off lenne. ezt a tarsasagot NEM CSAK a motor kell/szabad, hogy osszetartsa. Knapetnek igaza volt, ezek emberek, akiknek nem csak a motorjuk van a vilagon, hanem mas mondanivalojuk is van egymas szamara. ha mindezt napkozben csinalnank, amikor mindenki olvassa javareszt, akkor megertenem a haborgasodat. jogos volt, amit akkor mondtal es azzal semmi bajom. de hogy este, amikor senki mas nem ir, akkor miert nem orulhetunk itt egymasnak, azt nem ertem.
ha valaki masnak gondja van ezzel, akkor tegye fel a kezet es semmi baj, de nem az a modja a nemtetszesed kozlesenek, hogy piszkos kis megjegyzeseket teszel.
reszemrol lezarva a dolog.
De bizony önjelölt seriff vagy. Semmi gond ezzel, csak akkor vállald fel ha már így szólsz hozzá.

Nekem tetszik ha emberek, emberek módjára kommunikálnak itt. Tudom, hogy a kibertérben ez nem így van, ez ne legyen olyan fórum amitől hányok, hogy minden harmadik hsz-ben valami önjelölt seriff arra figyelmeztet, hogy ez off... off a faszom. Ráadásul tudok olvasni, fel tudom fogni, hogy mi a topic címe, nem kell rá figyelmeztetni.
knapet
így nem moderálják a fórumot, nem fog szólni senki AKI létrehozta

olyan a fórum amilyenné tesszük

nem önjelölt sheriff vagyok, csak gondoltam teszek egy lépést a használhatóság fentartása érdekében.
de nem muszály, ha úgy akarja a többség úgy is családi/privát dolgokkal lesz tele

nekem mindegy
lol
sikerült magamrauszítanom valakit, nah
pedig nem ezt akartam
semmi bajom itt senkivel, akivel már találkoztam a fórumról biztosan tudja hogy nem olyan vagyok

nekem mindegy, lépjetek be rutinból, használjátok chat-nek a fórumot,
mai 4-6 oldal off is meglesz

gogogo
Ez a régi kerékvágás, meg ahogy régen mentek a dolgok, meg bezzeg a régiekkel... a falra mászom az ilyen fórumos megjegyzésektől. Emberek vagyunk basszameg, a motorozáson túl vannak gondolataink, élményeink, van akinek van családja, van akinek éppen gyereke születik stb. Ha AZ az ember szólna aki az egész fórumot létrehozta és működteti, akkor is fenntartásokkal fogadnám, de valahol érteném.

Azt pedig csak úgy zárójelben, hogy a legtöbbször nem azzal van a gond amit mondanak az emberek, hanem a hogyannal... Részemről befejeztem. Vihogok tovább. Holnap pedig motorozok a Kawasaki Z750 motormmal...
Uhh én múltkor összeveszte, kishíjján a bölcsödei gondozókkal. Egyik reggel viszem a kiskrapekot és hallom, hogy bőszen Kristiznek... elsőzör nem tudtam kihez beszélnek aztán rájöttem, hogy az én fiamhoz. Egy kicsit szóvátettem. Ők meg zokon...
valamiert megtalaltal magadnak, pedig azt hiszem nem szoltam hozzad egy rossz szot sem. ha valami bajod van, akkor kulturalt ember modjara mond meg es ne celozgass. van mail-cimem ( volkay_orsi@hotmail.com ), ide megirhatod. ha vagy annyira egyenes es meno srac.
szerintem senkit nem zavarunk azzal, hogy elviccelodunk ezenkivul valoszinuleg par nap alatt kivigyorogtuk volna magunkat es minden menne a regi kerekvagasban. lehetne remek rendszamtablatartokat, bukogombakat es gumikat megbeszelni. arrol nem tehetek,hogy te nem tudsz velunk nevetni.
a masik forumra tett megjegyzesedet meg csak a valami egeszen mas problemadnak tudom besorolni.