Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi is örültünk... nem vagy semmi arc baszki!
Jójéjtet! Én meg megyek dógozni. Ha kell. Most egyelőre várakozóba rakott Z ügynök...

Örültem!

Ja és persze természetesen hengerfejtömítés...
És Csutka is.
Nos Borsó és Uraim, megyek aludni. Holnap csevegünk.
Főfényszóró.
Felhasználó nevet csak új regisztrációval!
Kapott line lockot... később lehet padlózni, de bejáratást be akarom tartani. Sokáig akarom használni. Ráadásul ez a cégünk egyik promó autója...
Arrrrrggggghhhh beleborzongok. Hát tényleg nehéz lehet megállni, hogy ne padlózd le.
Kerámia bevonatos hengerenkénti Flowmaster leömlő, 2x40 cm cső és egy-egy átmenő dob ( teljesen szeparált oldalak ), az egész cucc kb az első ülések alatt végetér...
Gyönyörű . És a hangja is szép lehet.
Az én autóm kész van, de még bejáratós, nem tudom elhozni a szerelőtől. Vagyis jobb ha nem hozol el, mert ahogy magam ismerem a kétmilliós motort rögtön az első napon hazavágnám...
Mehet bárki. Amerikai autóval a belépés 5000 Ft / autó / a fő / sátorhely / autóhely. Látogatóknak asszem 3000 Ft / fő a szombat. Akkor van az összes program, koncert. Péntek is éledezik, vasárnap az már igazi lecsengés, déltől némaszag és hullacsend...
Ha látható az sem baj.

NIncs mit szégyelni:) Vagy....
Megnéztem a többi felvételt is, hát majd valamit összevágok. A rendszámok nem láthatóak.
Hogyan lehet a felhasznalo nevet es e-mail cimet megvaltoztatni?
Fiu
Halihó zsiványok.

hazaértem én ish. kitsit csibészkedtem még.

Örülök h megismertelek titeket.
És oda nem mehetünk így együtt? Úgyis meg akartam nézni egy ilyet. A muternek egy Chrysler Pacific-ja van.
Hát mester, mindig ámulok, hogy honnan szedsz ilyen szövegeket...

Nem akarok menő lenni, csak élvezni a motorozást. És ez a mai délután igencsak jó volt. Szerintem ez így egy remek társaság. 8 Kawasaki Z egyszerre, egy helyen, egy menetben... hogy sasoltak a fagyizónál meg a strandnál amikor indultunk...
Elkísért haza, kicsit beszélgettünk, és gurult tovább. Szemre, fülre később már nem volt gond a mocijával.

Szombat nekem nem jó, Komárom lesz egész hétvégén, amerikai autós találkozó a monostori erődben. Hivatalból jelenésem van.
Jó estét Hölgyek és Urak. Én eddig vártam a hozzászólással. A videókat nézem. Az első sajnos rossz lett, mert nem jól állítottam be a kamerát. De a túrát nagyon élveztem. Király volt. Mindenki hazaért épségben? Tom a géped rendben van? Jó volt látni ennyi Z-t egy helyen. Ezt meg kell ismételnünk, másfelé is. Mondjuk szombaton.
Hi Knapet!
Miért mondod h béna vagy ,
csak egyedi a stílusod de az naggyon menő ám
amikor megláttam a tankon ülést rögtön a híres Damaszkuszi teveverseny jutott eszembe
Al Johara és a veszedelmes Szíriai Jaffa harcosok is megirigyelték volna a technikád
tényleg nem láttam még ilyet.
FIGU
Te se kapkodtad el a választ, látszik, hogy jó székely góbé vagy
Sajnálhatod, hogy nem ismered az ikreket, igen belevaló lányok. A magyarságról meg annyit, hogy magyarabb magyarokat találni ott, mint itt, mert itt könnyű annak lenni.
A találkozót kihagyom, de talán idén télen is eljutok még Homoródra, Udvarhelyre, meg a Székelyvarságba, ami akkora, mint Bukarest, és annyian lakják, mint egy kisebb falut
Estét mindenki!
Knapet koma könnyen nyertél neked nem kell 2 irdatlan csibész kölökkel birkózni h a géphez juss
nekem most sikerült a fiamat annyira megfenyegetni h komolyan vegyen és elhúzzon fürödni,
Borso a fürdést kihagytad, mert h azt hiszem mindenki örömére hab testét a habokba vetette
Csucsu és TomLamb kiséretébe.
Örülök h sikeresen megismerkedtünk , és f@sza volt nagyon köszi mindenkinek .
Ahhoz képest h spontán volt a dolog nagyon rendben volt!
FIGU
jooo, de en lany vagyok, tudooooood en nem mondhatok olyat, hogy FASZA!
csak hogy nagyon jo, meg hogy mennek holnap is es hogy csinaljunk meg ilyet, mert isteni nagyon remekul ereztem magamat es aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa boldog vagyok
Nem is volt jó, ne kamuzz... FASZA volt!
Csak a gépközelbe... az úton béna vagyok.