Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sose volt. Te a tétényire gondolsz. Az egy másik, odébb van.
Itt egy kép
A nullás-hatos csomópont le van még zárva, nem?

Ja és fémhálósszövettelerősítettelsőhátsófékcső
A nullástól gurulsz a hatoson, és a második körforgalom előtt van jobbra. Jól tudom?
Rohadtul nem vágom ezt a netes témát.
A google maps-on látni a kutat. Én a Borsóval megyek. Elől egy fekete Z, hátul egy Zöld Z.
Jól értelmezted. 5-6 között találkozó valami Jet kútnál ami Érden van ( igaz még mindig nem mondta meg senki, hogy az hol van... ) és onnan gurulás valameddig. Tekintve, hogy ott már közel a sötétség, szerintem nem érünk el a tóig, vagy legalábbis én nem ( fekete plexivel nem éppen leányálom szürkület után )... csak ahogy jólesik!

Én monnyuk a városból megyek, szerintem 4-5 között arrafelé leszek mert van egy kis dolgom Diósd határában. Aztán mindenki jön amikor jön. Csak majd tudjuk, hogy kit és meddig kell várni.
Sziasztok!
Jól értelmezem, hogy holnap lenne egy kör a Velencei tóhoz?
Nem tudtam végig olvasni az összes hozzászólást...
Gondoltam összeszedem magam és megróbálok személyes kontaktust is /az előzmények alapján nem félreérteni... / kialakítani a tagokkal!
Ilyen rendszer volt nálunk is amikor vidéken laktunk. Amúgy nekem most a kivonulószolgálattal biztosított távfelügyelt rendszer gyerebe.

Sebességváltókaráttételtengelyricni
hehe, nekem sajat terfigyelo rendszerem van
egy csomo oregalany lakik a hazban. az egyik fele reggel nem bir aludni, a masik fele meg este, ugyhogy allandoan van valaki az ablakokban visitanak is rendesen a multkor legalabb harman szoltak, hogy keresett a nagymamam, aki persze ugyan nem szolt senkinek, csak felcsongetett
igazan jol idomitott nepseg
Ja és még valami, az enyémben még 2mm-es acél lemez borítás is van . Olyan mint egy széf.
Most építették be a cégünknek is, két hét alat elkészült, hiszen egyedi ajtó.

Ja és centírozás.
Javaslom, hogy biztonsági ajtót szereljetek be. Nekem az van a házom. Aki azon bemegy, annak gratulálok és viheti az LCD tévémet. .
www.biztonsagiajtok.hu
Ők csinálták nálam az ajtót, két munkahelyemen és a kollégámnál is. Teljes acélszerkezet, belül vasrács, mindenhol záródik, rétegelt lemez borítás+szép dekor. Nekem még van benne extra szigetelés, mert ugya családi házon van. Nagy nehéz, vasajtó. Ja és állat zárak.
Hát olyasmi, mint a krumplis tészta, csak olyan nagy tésztából van. meg finomabb. Egyszerű népi étek. De én nagyon szeretem.
Na tuti kilőve a dolog mert a Párom most ért haza és be akkartak törni hozzánk. A zár szétverve, de valószínű megzavarhatták őket mert a másik zár mégy egyben volt. Este zárcsere, meg hasonlók és siethetek mert az asszony aggódik mint állat.

Ez van majd legközelebb!
lehet, h szoke a belsom, de mi a bubanat az az Öhön?
Én is, egyszerű Öhönt és 8 kakós palacsintát.
huuuu, nyammmm de finomat ebedeltem
Megvárunk! Legfeljebb nem megyünk el a tóig, csak a környéken karikázunk.
A látványom leszarom, de a vízre való allergiám az sajnos tény... Mármint a velencei tó vizére... Na mindegy. Te erőszakosnak? Ugyan már... esetleg egy kicsit...
MEGVARUNK!
EZ nem lehet akadaly
Na ezt a gondot. NE FÜRÖGGYÉ!
Az a szerncsétek, hogy én 6 körül végzek, mert különben én is elmentem volna fagyizni.
Akkor szomorodnánk, el ha Borsó te nem fürödnél. Viszunk kamerát is
egye fene, azt meg tuleljuk
bar lehet, hogy a tobbiek kisse most elszomorodtak, de EN nem akarok eroszakosnak tunni
Előre szólok, hogy fürdeni nem fogok. Rózsaszín fürdőbugyi ide vagy oda.