Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szivem egyetlen ifju viragszala!
lejjebb nem lattad? szerda, érdi JET-kut, az időpont még kérdés. én legkorábban 5re tudok ott lenni, HA minden osszejon, uh inkabb fel 6.
Jójó:) Mikor, hol?
na joooo akkor nagyobb zsakot viszek, hogy te is beleferj
Beleférek én is a programba?
szevasz!
huncutkodasrol szo sem volt legjobb esetben viszek bikinit a borruha alatt es megfurdok, ha jo lesz az ido de fagyizni kotelezo!
Érd - Jet-kút megfelel mindenkinek?
Na neeeem a huncutságra gondoltam
csak a versenyre, h nem féltek e bevenni mást is
Hát igen AgentZ-nek nem biztos h jó az időpont, sőt szerintem biztos nem az érthető
Mi a terv merre akartok találkozni ?
FIGU
Hali!
Miért lenne magán jellegű? Ha az lenne, nem itt beszélnénk meg. Amúgy totálisan adhoc, mint láthatod. Z ügynök ma vitte haza a családot a kórházból, nem tudom, hogy a szerda neki begyere-e, de ezt majd ő megmondja. Most viszont megyek még egy kört...
Jó estét lányok, fiúk!
Knapet, Borso ha nem túl magán jellegű a verseny , szívesen beszállnék .
Ha jól értem szerda 17-17.30 és Bp-Velence érdekelne a dolog , nagyon is .
Z ügynök nem érdekelt véletlen ?
FIGU
Most viszont útrakelek dógozni ( köszi Z ügynök... ), nemsoká itt vagyok megint... vagy nem...

Úszóágyazásúhatdugattyúsféknyereg
2x? ezt honnan veszed? multkor is teljesen kulturaltan kozlekedtem a lakohazak kozott de amugy rendben van, 5-f6kor tudunk talalkozni
Jaaa és persze hűtőventillátorkapcsolóhőgomba
Szerda? A Velencei tóig meg vissza szerintem te kétszer megfrodulsz mire én egyszer...
a tankon ucsorgest is megmutathatod valamelyik nap, ha eppen idoben elszabadulok es kitekerek a jarganyomert a magangarazsomba a velencei toig meg vissza csak utolerlek valahol max megvarhatsz a fagyisnal
Az autóval nem tidsz követni-t arra mondtam, hogy megmutathatnám egyszer... érted?!?

Szelepemelőhimba
Hány embert ismersz aki motorozás közben a tankon ülve pihenteti a seggét?

Az ízlésemmel semmi, csak sokak szerint nincs...
az, hogy hangoskodsz es mindenki fejvesztve menekul a zahszennyezes elol, meg nem jelent semmit autoval meg te sem tudnal kovetni engem, ha hasznalom a Z750 tipusu motorkerekparomat

izles nelkuli? hat ez nem valami hizelgo mi baj az izleseddel?
A kipuffogót már megmutattam, nem emlékszel? Mivel nem nagyon használod a Kawasaki Z750-es motorod ezért amikor én megyek a Kawasaki Z750-es motormmal, nem tudsz autóval követni... szerintem...

Autós fórumon már megkaptam többször, hogy ízlés nélküli ember vagyok... de azt legalább stílusosan teszem... érted?

Láncfeszítőgörgőállítócsavar
olyan van, hogy valakinek ket stilusa van?
azert majd muti meg egyszer azt a stilust egeszen kivancsiva tettel
El tudok menni A-ból B-be, viszonylag stílusosan... igen, nem gyorsan, csak stílusosan. Merthogy a stílus maga az ember... ja és hangosan. De, hogy tökéletesen... gyorsan is csak egyenesen tudok menni...

Főtengelynyugvócsapágycsésze
na vaaaaarj abbol indultam ki, hogy TE mar TOKELETESEN tudsz motorozni
Vagy csak fejlődik a technikám... ez szedbe sem jut, mi?!? Szép...

Kuplungkinyomócsapágy
amugymeg biztos fogytal, hiszen mitol lenne erossebb a motorod?
IMADOM
harman mentunk lanyok, es nem tudtuk eldonteni, h enekeljunk, nevessunk, vagy sirjunk kb miota kijottunk mindharman mosolygunk a csaladom osszes tagjat elzavartam moziba a zenet mar megszereztem, de kell a film is, mert ennek meg KELL lennie itthon
amugyis annyita imadnivaloan csodaszep es vidam es boldog a mai nap, hogy mindjart kibujok a borombol
Egyébként én se gondoltam, de tényleg... A szomszédaim lassan teljesen kikészülnek, mert persze sose vagyok otthon amikor a postás jön, és rájuk sózza a dobozaimat... Minden nap valaki másra...
Milyen volt a film?

Ma mentem a városban a Kawasaki Z750 típusú 2007-es évjáratú, mini indexes, fekete motorkerékpárommal... és jó volt. Kezdek ráérezni az egykerekezésre... vagy a motor lesz egyre erősebb, vagy én fogyok, de egyre többször felkapkodja...

jaa és kormánylengéscsillapítógázteleszkóp...