Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg most elmegyek zuhizni aztán felkészülök testben és lélekben a héten negyedik éjszakára...
Unokatestvérem is azért lett Kristóf, mert nehogy már becézgetés áldozata legyen, aztán hogy hívja mindenki? Kristi. Nekem a keresztnevem István, mégsem hívnak Pistinek (illetve csak két ember, de az nem mérvadó). Szal mindenkit lehet becézni, ha hagyja.
ójjje ez még kellett
gratula
most mindenki pósztoljon borsó 18+ topikjából meztelen csajokat is!
feltetlenul de te se kapsz ma mar tobb ájszteját, mert latom megartott
Amit nem írsz arra meg azt gondoljuk, hogy direkt nem írtad el és azon agyalunk, hogy mit akartál mondani... Pasi kell neked, na... ez a lényeg. Nem?
Alkoholt nem iszom. Ha vezetek akkor pláne. Sőrt meg végképp. De egy jóképű ájsztea mindig jöhet...
hihetetlen vagy te is
tobb sort nem kapsz a vegen meg olyat is felreolvasol, amit nem is irtam el
CSAK olyan nevet valasztanek, amit nem lehet becezni
uhhh, ez mar tenyeg nayon OFF megint majd a fuben ulve, sorrel a kezunkben megbeszeljuk elobb azt erjuk el, hogy meghivjon
Hát sajnos én (vagy a csald még nem tudják akarnak e jönni) szombaton megyek,
mert a haverom fia is versenyez aznap. illetve vasárnap melózok
ha jön a család autó ha nem jönnek motorral megyek persze utóbbi csak ha nem szakad az eső
Borso én is felfigyeltem erre a szopkára vagy mire ,
de nem ragoznám tovább mert kezd előbújni belőlem az állat pedig csak 3 sört ittam
FIGU
Ha nem hív meg minket akkor nyakon vágom... bár az érdekes lenne, lehet előbb feküdnék mint elérném az ütéssel...
Benedeket akartunk mi is, de akkor az egyik ismerős pont azt választotta. Aztán úgy gondoltuk olyat választunk amit nem lehet becézni. Így lett Patrik és Kristóf.
elnezest, megkeveredtem
csak valami cuki kis ajandekot kene kitalalnom mert ugye ANELKUL nem megyek, ez szent nekem akarmikor jo, csalad hianyaban teljesen raerek. az idopontot bizzuk akkor Z-ugynokre es remeljuk, hogy mghiv minket is
Amit mi csinálunk az olyan, hogy vasárnap este, hétfő vagy esetleg kedd jöhet szóba. Jöhet bárki akit szívesen látunk. Egyelőre konkrét ötletem nincs. Petinek van egy elég jól kialakult baráti köre, szűk társaság, nagyjából én is ismerem már mindőjüket. Ők tuti. Meg én, ha meghív . Meg te és Figu az tuti. Innen passz...
most, hogy Z-ugynok elment lanykat furdetni, meg is beszelhetnenk, mikor unnepeljuk meg Benedek szulinapjat megjegyzem, nagyon szep neve van a fiacskajanak
FIGU-t is visszuk, ugye? es johetnek a tobbiek is? en nem tudom, hanyan ismerik innen szemelyesen a masikat, de talan nem artana osszehozni valamit
Jaja.... ezúton is köszönöm neki, hogy segített disztingválni... Ez neked a visszafogottság? A buliba azért nem visszafogottan gyere majd!
halistennek volt egy pincerlany, aki folyton eldobalta a cseszeket
amugyis nagyon szolid voltam
Hát ez az... de még mennyire láttam... nem is tudtam, hogy hova nézzek...
Hogyne lehetett volna... láttam többeket is. Egyet az árokban. Nem esett nagyot, csak nem fogott a gumi, letámasztotta. Az azért tuti, hogy ezen a héten csak az igazi fanatikusokat láttuk az utakon motorral. Szándékosan mondok utat, mert az endúró, krossz és triál az ugey más tészta. De itt mi a Kawasaki Z750 és Z1000 típusok hívei, használói vagyunkkk...
jo pancsolast a habfurdoben
Na én megyek fürdetem a lányocskám
eltunt?
knapet, nem lattad az identitasom?
az a szopás hogy nem lehetett a héten motorozni
nem mondtam, hogy kinek a tudatalattija...

az enyémben momentán a szopás mellett ott ficánkol a Kawasaki Z750 motorom... voltam kint az udvaron, megsimogattam, beindítottam...
Borso,hova tűnt az identitásod?
én eddig azt hittem a gumifüstölést valami kurva nagy trükkel csinálják odaát... erre Norbi mutat egy 6000 forintos kütyüt, ez a line lock... egy kis 12 voltos, elektromos szelep amit beiktatnak az első fékkörbe, a kapcsolója pedig valahol a sofőr keze ügyében. Fékpedál benyom, gomb megnyom, pedál elenged, gáz nyom nagyon, gumi füstöl, gomb elenged, kocsi lassan elindul...