Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Csutka
nem csalodtam benned rendes lany vagy, sejtem en ezt mar regota
Tipikus Nő.
Ha találsz valamit a német ebayen, ami kell, és nem tudod hogy vedd meg, akkor szólj, most már profi licitelő vagyok... Már rengeteg felesleges holmit vettem...
Bocsi, nem olvastam az előző hozzászólásod...
Hétvégén lesz Mezőpetriben a Viking MC motorostalálkozója, amire most első alkalommal megyünk mi is néhányan. Ezért érdekelt, hogy te a közelben élsz e...
Te voltál már a rendezvényükön? Vélemény?
Megkérdezhetem merre laksz pontosan erdélyben
Te udvarhelyi vagy?
Üdvözlöm az ikreket, Violát és Ibolyát, meg az összes varsági betyárt
És nagy pacsi a lakótelepen a Csíki anyukának!
es az utolso!
Csa igy tudtam feltenni
Igy nez ki a Kawa
na jo a kerekeket epp festetem
A baj az, h szeptemberre turat szervezek Devara az arva gyerkocok megsegitteseert(csatlakozva BJanoekhoz), es azt csakis az en narancsommal szeretnem levezetni.
Amugy Szekelyudvarhelyen elek s motoroz(-nek)ok
Deh megvan meg a jo oreg jawam ami meg(meg) nem hagyott cserben!
O az az a szurke ott ne az a turakodo
Nah a nosztalgia az az ...
Fiu
Oksa van is ventillatorom
H mukodik ez a nemet ebay?
Fiu
Gizella sikitva szaladna korbe-korbe, aztan amikor a retteges a tetofokara hag, egyszeruen csak el fog terulni es szivelegtelensegben elpusztul
Hát ha a fiam odakerül a közelébe, akkor nem fog meghízni, csak izmosodni a sok futástól.
ezek szerint a tengerimalasz vegveszelybe kerult na mindegy, csak hagyjatok meg egy kicsit hizni es akkor legalabb mar lesz ertelme megsutni
hetvegen ha olyan a helyzet mindenki menjen Pezinska Baba-ra, szlovenszkoba...:D jo minosegu utak, brutalis kanyarok, rengeteg motoros, keves kocsi, zero gyalogos, friss levego, zlaty bazant, evente 5-6 halott szal ovatosan!
tleg jo.

kepek itt: http://fotoalbumy.azet.sk/benn...
pass: baba
Így van, ez pontosan így van. És Borsó soha többet nem hív minket.
Na ha a Robis meg én viszem a picit akkor 1 méter alatti dolgokat, vagy az alá lenyúló dolgokat el kellene pakolni, mert különben hamar-hamar le lesz pakolva.
lehet rola szo, de hozzatok az osszes gyerkocot, lesz pattogatott kuki es majd mindenki hangosan pisszeg a masikra, mert nem hallja a filmet
neked hatso gumi hianyod van?
Ja, Dunlop gumi hátra
Nekem van egy csomó rajzfilmem. Tarthatunk egy esti mozizást valamikor