Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

es hogy lesz, mint lesz? kint maradtok? hazajottok? egyaltalan! , magyar a srac, vagy nemet?
tuuuuul keves az info
Hat addig talan nem.... Hacsak nem jovo ilyenkor tartunk kerti partit...
Sziasztok!
reszemrol barmikor lehet, tenyleg semmi dolgom.
Csutka,
nagyon gratulalok! remelem nagyon boldogok lesztek
ha addig esetleg ti is szert tesztek egy-ket gyerekre, vigyazok azokra is
Sziasztok!
Lenne egy eladó Z1000-em olcsóért, ha valakit érdekelne, vagy tudna segiteni elpasszolni...

Akadna egy érdeklődő, aki hasidommal és sportkipuffal megvenné. Tudnátok ezügyben infót adni?
Ki gyárt ilyet, vagy van esetleg valakinél elfekvőben?

Előre is kösz!
Jól meggondoltad a dolgot? Kicsit hulla leszel a végére. Nekünk 2 lagzin volt 1 itt magyarban 1 erdélyben egymárt követő héten megtüzdelve kisebb nagyobb esti iszogatásokkal. Kidöltem a végére. Vezettem haza még 11 órát és utána majdnem egyvégben aludtam egy napot és még egy hét múlva is fáradt voltam.

Amúgy ha olyankor lesz akkor ott leszek, vagy leszünk, de szerintem a gyerek nem jönn mert az esti doolgokhoz még kicsi. Aug 17-én lesz egy éves. Borso meg kikészülne az tuti.
De legyen megdumálva a többiekkel a dolog és had szóljon a party.
Gyerekes project: nana, hiszen Borso majd vigyaz rajuk nem? De komolyan lehet hozni gyerkocoket, nem nagy a kert, de lehet benne rohangaszni. A motorokat se kell az utcan hagyni.
Hat egy kicsit tenyleg suru lesz a program, de ez benne a jo, aztan ugyis jovok vissza es peneszedek meg egy darabot a nemeteknel egyedul... Eringre is szeretnek menni azon a heten, de lehet hogy nem az eskuvo elott ket nappal kene osszetornom magam...
Bátor dolog ám esküvő környékére ilyesmit szervezni
vagy egybe lesz a legény és lány búcsú
és mindenek előtt NAGYON NAGYON GRATULÁLOK
(csak kisbetűvel párod tudja mit csinál , alá írja az ítéletét
végül nekem jó a 24, 25, 27, 29, 31 sajna a köztes napokon meló
a gyerekes projektet jól meggondoltad
FIGU
Hat ize... 23.-an szombaton megyek haza, masnap nem hiszem, hogy hasznalhato leszek (1200 km egy fenekkel)... 30.-an szombaton lesz az eskuvom... Szoval leginkabb a ketto kozott hetkoznap... Mondjuk kedd vagy szerda (aug 27-28)? Vagy mindenki dolgozik ejszakaba nyuloan? Gyereket is lehet hozni, van maszoka a kertben.
Bar ha csak hetvegen ertek ra, akkor becelozhatjuk a 24.-e vasarnapot is, max egy kicsit dekoncentralt leszek... (nem mintha amugy nem... )
Érdekel csak aug 28-án megyek a családdal erdélybe. S ott leszünk 2 hetet.
Az nem jó vasárnap és másnap meló van. Ja én nem is leszek itthon mert kinn leszek erdélyben lagzin.
mennyire vége
ha nagyon vége jó pl 31
FIGU
SZia
en tuti nem leszek ellene te most megint merre?
A kerti parti amugy tenyleg jo otlet, lehetne nalunk is Pesten, ha egyszer otthon vagyok. Mondjuk aug. vege fele. Erdekel valakit?
te megint ejszakaztal?
Éledezik.....
bugyborek!
mi a helyzet fiuk? mindenki gozerovel dolgozik?
jo kislány voltál,,,? ugye nem vagy beteg,, nincs bajod,,,?
jo reggelt drágaszág,, a garden party jol hangzik,,,
MINDENROL a Knapet tehet EN jokislany voltam
tenyleg eleg jol sikerult este volt, betegre nevettem magam azt hiszem egy kerti mulatsag, csaladosan vagy anelkul, legalabb ilyen jol sikerulne
Bakker, ezt mind elolvasni! El is fáradtam meló előtt.
Sza Robis!
Képzeld meg van a táskám , nagggggggyyyyyyyyon f@sza ,
úgy illek a hátsó ülésre hagy csak na, pont ilyet képzeltem el és hát elég occo volt ,

Természetesen a kutya felajánlás a készlet erejéig, és mindenkinek szól Robis, Knapet, ArgentZ és többiek.
FIGU
Jó reggelt mindenki!
Borso, Knapet, ArgentZ tudtok élni
szép maratoni menetvolt , általában visszaszoktam olvasni a topikot, h képbe legyek
na de EZT már NEEEEEEEEEEEEEEE
csak módjával , a lényeg hátha valakit még is érint (Borso)
van 2 tacskó kölyök 2 hónaposak lányok, az egyik drótszőrű (tiszta anya), a másik sima (apja)
sajna a kép nem túl jó mert 1 régi VGA kamerás telefonnal készült, ja és ajándékba
FIGU
Joreggelt!

agentZ,
hogy vagy? sikerult az ejjel valamennyit aludni is?
Na én most végeztem mára. Jópihit a későnfekvőknek, jóreggelt a koránkelőknek!
páá pááá