Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a szokasos uveges, rezzenestelen tekintettel neztel semmi szokatlant nem fedeztem fel benne illteve csak az aggodast, hogy megis miert nem figyel az a kotenyes ember
Én 16:30-kor végzek. Ha knapetot felvesszük, akkor vele jó lenne a nuláson a shell kítnál találkozni, nehogy elkallódjon. Mi meg találkozhatnánk Miklóson a postával szemben a templomnál .
Hülye... nem szörnyülködött volna senki sem... sőt... az én fejemen szörnyülködést véltél felfedezni?!? bár az is igaz, hogy én nem mások vagyok...
osszeszaladnak az autosok es mindenki szornyulkodve fogta volna a fejet
A 6-oson hazafelé a nullásig marha nagy volt a dugó
persze nem annak aki használja a Z 750-es motorkerékpárját
életemben 1 szer voltam akkora dugóban motorral h alig tudtam kikeveredni belőle ,
amikor augusztus 20-án az alsó rakparton maradtam véletlen motorral
FIGU
Jól álcáztad magad... ha így felültél volna egy motorra, pláne hátra... megállt volna a forgalom...
nagyon kedves vagy, koszonom szepen
ize! holnap remenyeim szerint 4re kierek Szhalomra a motorert, uh idoben tudunk majd talalkozni is. holnap megduma a pontos helyet es idopontot?
Reggel meg bevittelek volna dolgozni. Szigetszentmiklóson dolgozom. Nem nagy kitérő
az auto hatuljaban van MINDEN motoros goncom, de akkor hol hagytam volna a kocsit?
es amugyis szepkislanynak alcaztam ma magam, uh ebben a szerelesben keptelenseg lett volna motorra varazsolni magam
Miért nem szóltál? ma motorral voltam. Ha van nálad sisak, hazaviszlek.
csak nem azt akarod mondani, hogy az elso izmosabb rottyantas utan feladtad?
mihez kepest? fel 7kor indultam az irodabol, ami innen 10 km-re van
kesz vicc, hogy ekkora kiterovel kellett hazajonnom

szelepemelo himbilimbi mar volt
Engem 10 évig kellett győzködni, hogy kell még egy kölök.

gyújtókábel
a pelenkat ket kezzel fogja gyujteni
Jó hamar hazaértél...

Szelepemelőhimba volt már?
Ez remek!

Hogy fogsz ma gyűjteni? Most komolyan...
jah! a "paramentes plexi" az ér?
ha esetleg valahogy holnap veletlenul szoba kerulne a gyerek-tema, amire ugye szinte egyaltalan SEMMI esely, akkor csak emlitsd meg a jaroka-pelus-Orsi szavakat, aztan elmeselem, hogyan kell nagyon csondben az elsogyerekes szuloknek elvenni a kedvet a tovabbi kolykok vilagrahozatalatol
Igen, Te is biztosan jó illatú voltál.
Fokozatjelző
na te Kannibal, csak ne szovegelj
nezd meg milyen cuki voltam picinek
Ja és leendő anyukák gyakorló topkja.

gyetyapipa
afranc lemaradt
vezerműlánc!
Joestet!
at lehetne keresztelni a forumot esetleg baba-papa vagy esetleg motoros apukak forumra?
Bivaly mester te is jössz holnap?
De van csomópontja csak sose volt lezárva , csak a tétényi volt jó sokáig
FIGU