Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Nekem is kis banditom van tök jó, hogy van itt más is aki hasonlóan lépkedett mint én fogok , lásd solt. Apropó ha szellőzők vannak a ruhádon, akkor azokat ilyenkor ragaszd le és akkor tuti nem fúj át rajta a szél .
csak előveszem a gépet jobbra fordult az idő
ma már itt se kell elővenni a gépet... a kezdeti napsütés eltünt szemerkél az eső
sziasztok!
jó Neked Janika! tegnap gyönyörű idő volt, de nem mehettem motorozni, mert disznyót vágtunk.
most meg hideg van, esik az eső és fúj a szél... ki se bújok a dupla paplanom alól
reggelt Borsóka
itt nincs szél süt a napa ezerrel, csak sajnos még 6órakor eső volt
tegnap 200kmert gurultam
Jo reggelt!
Solt, Janika?
Arra is szelvihar tombol?
ok. Az enyémmel, a motor meg visszük.
2 szó... sorry
akkor találkozzunk a margit híd lábánál. te gyere azzal én meg motor. valamelyikkel továbbmegyünk...
Én meg itt.
nem. dehogy is!
itt vagyok!:
Kabbbbeeeeee, Te otthon punnyadsz?
ezért is maradtam itthon. nem fért ki az ajtón!
Adok neked egy képet ajándékba, szerintem találó hozzád.
tudom. enyém! :o))
Micsoda ötlet zsenike.

Azt nem mondtam, hogy otthon vagyok arrafelé.
előtte van zsenike! :o))
melóhelyig nyílván több lesz, de kitaláltam erre is a tutit. :o))
szóval városban motoros ember leszek. veszek valami nagykerekű robogót, leszedem róla az idomokat, meg összekaristolom, így nem kell senkinek, oszt otthagyhatom bárhol. ráülés és menés... he he.
Utallaaaaaak!!!!
gondolod, h ha megengedhetnem, akkor nem ott lennek???? de se pasim, se szponzorom, es nem is keresek annyit a lakastorlesztesem miatt, hogy mehessek. es kulonbenis, mibe pakolnam a motoromat??
inkabb csak nezlek titeket es integetek a palya szelerol
Ha Nagymaros mellett van, akkor tudom hol. :) Én is kb. 40 percet jövök a munkahelyig, pedig csak 16 km.
kismaros.
Merre lesz a házad?
tudom!

egy kis ízelítő akkor tavalyról. ilyen egy p.ringes verseny :o))
te milyen logikusan tudsz gondolkodni
nem akarlak am lebeszelni rola, ha tehetnem en is epitenek magamnak kerteshazat, lenne kutya, hinta, homokozo. meg ugye nem szolhatok, en is a vilag vegere koltoztem ki, ahol csond van egy nyugalom es nem az ablakom alatt randaliroznak...
ha csinalsz kajat, es kell segitseg, szolhatsz. barmit befalazok
jól.
ennnyiért nem lesz házam sehol.
ennyiért nem lenne kertem (ekkora) sehol
fél óránként jár a vonat 40 perc az út.
motorral kicsit gyorsabb.
a hétköznap olyan amilyen a 7 végékért már meéri. meg az estékért...

a munkahely nem lehet szempont ilyen helyzteben. a lakás több 10 évre szóló választás. a munkahely pillanatnyi...
legfeljebb kimennel es lehelned a foldet....
nem sok kozom van hozza, de jo messzire mesz a varostol/munkahelyedtol. jol meggondoltad?
apuek nyaron nagymaroson laknak, az meg motorral se ket perc, ha csak ki akarok ugrani hozzajuk...

Andris "helyere" mikor koltozol?