Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
tegnap voltam motorolni, most talán nyugton tudok maradni pár napig

Janika, én is nehezen váltam meg a kis bandikámtól, de azóta még szerelmesebb lettem a Z-mbe
Apad hajnalban tavozott.
asszem ....
mittomen, ma meg nem jelentkezett.... biztos csajozott ejszaka
apu merre van?
sajnos a kis zxr-emtől meg kell vállnom ahoz h legyen Z-m , de majdcsak túlélem valahogy
el akarod adni???
v a traktorrol van szo?
igen igen
tegnap Pesten voltam az agromasexpon, ma meg melozok itthon, de tök jó h már nem kell kémiáznom
ma olajcsere is lesz a gépben, és csak gurulok egyet, állítólag jön egy srác megnézni ugyhogy mosás is lesz
Szevasz Gyerek
Sikerult kipihenned az unneplest?
reggelt Borsóka
ez a mai kotelezo, rendben?
Kotelezo
Hello Fiuk, szia Lanyok!
Jó lenne ha megírnád az árát, mert így érdekes ajánlani.De azt vedd alapul ha elakarod adni olcsóbban kell kínálnod mint a tax ára.Értesits ha meg van az ára.
első évben 25%ot esik az ára, aztán évente 10%ot igy nagyjából tudsz kalkulálni, meg nézz körül a piacon és ugy is
Nem fogok belehalni, ez mar egeszen biztos!
vettem sok mandarint, meg c-vitamin is van itthon. remelem hetvegere jobban leszek, mert szep lassan megint kicsit romlik a helyzet.
legalabb a felorultekkel nem kell bent a cegnel beszelgetnem telefonon
hát nem igazán hagy a fönők most, állandóan a nyakamra jár, de alapvetően nem munkaundoritis...
valaki folyamatosan cslaódást okoz nekem

de mosolygok, süt a nap, hamarosan itt a jó idő és lehet menni motorozni!
elég komolynak hangzik ez a légcsőhurut, gyógyulgass!!!
en azt javasolnam, hogy nezz korul az expressz.hu-n, es hasonlo oldalakon.
azt hiszem azok valosagosabb arak, mint amit mi tudunk mondani.
ha en most el szeretnem adni az enyemet, olyan 1,3 korul kernek erte, de nem tudom, h megadnak-e. masreszt az enyem nem fejidomos, 2003 eleji, szoval ez nem igazan mervado.

azert sok sikert es sajnalom, hogy el kell adnod
Nalam nem sok...
jol megfazhattam es a most itthon vagyok, hetfon kell visszamennem a dokihoz. allitolag legcsohurutom van... mellkasom, hatam faj, de azert elvagyok. kar, hogy nincs egy kicsit melegebb
olyan gyonyoruen sut a nap itt Pesten!

te miert vagy nyugos ma? munkaundor?
dr Pacman
segítenék de sajnos nem vagyok képben, talán Jürgenék okosabbak...
tudtam h nem a recepttel lehet a gond
amúgy mi újság! nekem nagyon szar napom van...
Sziasztok,

Szeretnek segitseget kerni toletek. Valszeg $ okokbol el kellene adnom a gepet mennyi lehet ~ az ara.
Kepek: http://kep.tar.hu/pacman/50393... 14Ekm van benne. 2005.aug ban lett forg helyezve.
Pls komolytalan arakat ne irjatok!

Koszonom!
Sziasztok!

A torta egyszeruen csodalatos lett! kozben brajottunk, h az elsobe sima tejet ontottunk es azert nem sikerult valami jol
de most nagyon finom lett, halas koszonte a receptert!
reggelt mindenkinek
Köcce Jürgen, bizok benne h nem csak álmodozok, remélem mostmár március közepére meglesz
ne izgulj "apu" nem ittam sokat
Jürgen! az se rossz amit Borsoka mond. én is hallottam már kasztrált gyári dobot, és nagyon szép hagja volt, csak én nem akartam a sajátomat szétvágni, egy használtat venni meg nem lett volna sokkal olcsóbb mint így a használt akra
Drakula, szép volt, ezzel sincs már több gond, lehet álmodni a kis "Z"-ről
Sziasztok!
látod Anyu a fiad, egyből inni megy...
megkeményedett már a joghurt tortád?
köcce "apu" "anyu"
na most ellépek egy kicsit inni rám fér majd jelentkezek