Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudom még. egyelőre a markolósra várok. lenne még pici földmunka.
de amíg ilyen idő van, nem merek belekezdeni. mert tuti mikor elkezdeném bejönne a -20.
azt hiszem lesz, megvan mar a jelentkezesi lap.
indulni ugyse fogok versenyen, de ha legalabb a palyanap arabol kapok kedvezmenyt, asszem talan 4 nap utan siman megeri. annyit csak kepes leszek menni egy szezon alatt...
csak ne menjek lepence fele iden... ennel rendesebb motor nem valo nekem, nem vagyok en versenyzo
mikor kezdesz alapozni a hazadhoz?
jaj drágám. mindent lehet.

licenced lesz? csinálj. vegyél egy motorot s légy a pálya ördöge!
lehetne ma baszogatas nelkul?
halas lennek...

igen, kialudtam magam.
gyomrod jobban van?
ki aludtad magad?
joreggelt!
vagyok újra, már netezni se hagyják az embert, milyen munkhely az ilyen?

ne zöldülj, nem hiszem hogy jól állna a vörös hajdhoz , meg amúgyis mindjárt itt a nyár
csinaljatok nyarat!

bele fogok zoldulni ebbe a hidegbe!
jösz autóval, a motort és a forró fürdőt pedig én bizosítom
a pálinkafest áprilisban lesz, de jöhetsz nyáron is, akkr majd megyünk a várszínházba kultúrálódni
Sziók!
Tegnap nem Te voltál egyedül Solt Időben hazaértem, fél5től tekertem egy 100 km-t még tűrhető időben. Én Solt véleményén vagyok, nem akarom a gyári dobot kiheréltetni, legyen így gyári ahogy van, max, ha nagyon lekűzdhetetlen vágyam van a "hang"-ra, akkor micron

Doki:
Én Kecskeméten nézegettem nagyon egy S-et, mielőtt újat vettem volna: "05-ös nyári 4e km csupán top állapot, micron dob. Ár: 1.650e Ft a vége, semmit sem engedett a gazdája, nem vittem el, mert 1.900e -ért jött az új. A gép tavaly nyár óta áll ott, azaz több, mint fél éve. A használtkereskedők ezt az évjáratot 1,4-1,5 MFt között irányozzák, azaz alkuval adják oda 1,3-1,4 MFt között. Szóval nem mondott rossz árat a kereskedő érte, hisz még ő is tesz rá egy kis hasznot magának és el tudja adni úgy, hogy nem áll nála hónapokat. Persze ez Neked nem jó, de gyorsan pénzhez jutsz. Ha kitartod az árat, lehet hónapokig árulod, és ha jön vevő, de hitellel kell neki, akkor megint lehet várni az ügyintézésre, szal ha kell a pénz gyorsan jobban jársz, ha odadod ennyiért és kész,de ha nem annyira sürgős hirdetsd meg és várj reakciókat.
es egy forro furdot
mire leernek, jegkocka lenne belolem! de nyaron... palinkafesztival
nálunk még mindig nem fú a szél, cirka 4 óra alatt itt vagy, újságot majd adok én
hihi
neha rajtam is ott a maszk , akkor eleg furan nezek ki. nyaron azert eleg hasznos, meg ha nagyon jol szellozik is a sipkam!
egyre inkabb motorozhatnekom van
mútkor vicces volt, amikor motorozáskor mentem a bankautomatához pénzt kivenni (tudni kell hogy ilyenkor maszkban motorozom, és nem vettem le a sisakom sem, mivel nem csatos hanem dupla d gyűrűs...), elég furcsán néztek rám az emberek, lehet hogy rabolónak néztek...
nekem a cipzárnál nem fú be, de a nyáron áldott gumirozott szellőzőket ilyenkor nagyon utálom, vehetek alá bármit, akkor is kitünően szellőzik
tenyleg inkabb a gyogyulas!
de nagyra ertekelem, hogy kolcsonadnad a kiscsillagot
ott faj leginkabb a mellkasom, hol a kabat cipzarjan befuj az eszaki szel... az ujsagos trukk tenyleg nem hulyeseg! probaltad mar? vagy neked nincs ilyen problemad?
itt éppen csak lengedezik a szél, gyere hozzánk motorozni, kölcsönadom az enyém
de komolyan inkább gyogyulgass, igyad sorban a mézes teákat!
Nem csodalom, hogy bizseregsz!
itt is ragyogo napsutes van, csak eppen nagyon fuj a szel es iszonyuan hajlanak a fak
meg amugyis beteg vagyok! kepzeld mi lenne, ha betegen balesetet szenvednek...
nagyon élveztem! kicsit hideg volt, meg én voltam az egyetlen motoros az útakon, de már nagyon hiányzott! jó az új gumim, ebben a hidegben nem igazán tapad, viszont kontrolálhatóan csúszik...
most meg olyan szépen süt a nap, hogy már megint bizsereg a *eggem, mikor ülhetek motorra
Helo Eletem!
Ez a gyerek, latod milyen szorgalmas!!!
De vajon kitol orokolte?
Milyen volt a tegnapi motorozas?
a gyerek egybűl elszaladt hogy megjöttem

Gyógyulgatsz már Borsoka?
Sziasztok,

Koszonom, mindenkinek az infokat. A Tax arnal az EuroTax ra gondolsz mert az 1.350 E mondott ra egy kereskedo de azt egy kicsit keveslem. Mondjuk 1450 odaadnam, de nagyon nem akarok lemenni, mert akkor inkabb mas forrasbol keritek $ betonra .

Kosz mindenkinek megegyzer!
pacman
sajnos nekem meg most lépnem kell, melozni kellene egy kicsit itthon aztán meg olajat is cserélnem kellene, ugyhogy majd később benézek ide hozzátok
további jó dumcsit
pápá
megjött az öreg
nahhh
pont írtam Ti meg közben kibeszéltek

mamma