Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemtom, Én pl haverommal Zx10-zel zuztunk egész hétvégén, elég jo volt az idő is.Mivan nem szerettek motorozni????
kedves Poweradi,
fogalmunk sincs, iden meg nem mentunk es valoszinuleg junius kozepeig elo se toljuk a gepet.
vagy ha igen, akkor se inditjuk be, csak nezzuk
Kicsit tekerd lejjebb az oldalt pls
mire szeretnéd h válaszoljunk
Erre bezzeg tudtok válaszolni...
Draga gyerekem
sztem ha nem tetszik el lehet innen menni
nekünk igy tetszik és mi igy is fogjuk tovább folytatni
de mi igy szeretjuk
ha zavar, akkor tegyel kozze "komoly" temakat!
Milenne ha témábavágó hozzászolásokkal gazdagítanátok e fórumot???Sztem nem kiváncsi senki a "nyilvános Chatekre", már bocsesz
Megyünk, és jól megnézzük őket is!
mára befejeztem volt 3 előadásom 2 közgáz meg egy műszaki ism
tegnap este 8tól 10ig tekézni voltam ezt vettem fel tesinek
utálommmmmmmm az esőt
Szia Fiam!
hogy ment a mai nap??? es hol a bubanatban jartal tegnap este??
Na azok is lesznek kint... egészen pontosan ketten!
csók anyu
szeeeeepciccaaaaaaa !!!
Nálunk biztosan...
A kiállításon lesz remélem kipuff vásár is nátha lesz valami jó kis akció
A kiállításra én is megyek! Ha fix az időpont, én is csatlakoznék a családi bulihoz, ha lehet!
"reggelt kis "Z" család!

Ha majd lesz pontyos idő mikor mentek a kiállításra tegyétek fel ide is közkinccsé lécci, mert én is felmegyek Szegedről azon a héten (bár valószínű szerdán), de ha lesz lehetőségem variálni az idővel akkor szívesen megismernélek Benneteket személyesen is. Jó lenne összehozni pár közös gurulást is jó időkben (ez Solt lakóhelye miatt nem lesz nehéz legalábbis nekem, de közösen is jó lenne).
Érdekel valakit seb.fokozat kijelző (tegnap láttam a neten)? Ezen is elgondolkodtam 20e Ft körül lehet szerezni szépet, bár ez a csupasz Z-kre nem túl jó, mert nincs hova tenni, de az "S"-en van hely a plexi mögött és nekem példul hasznos lehet. Párszor elszámoltam már magam, és bár nagyot nem lehet tévedni, de azért csak kényelmesebb.
Sajna a Martin dob sem olcsóbb sokkal, mint a Micron (igaz van hozzá kivehetős hangtompító), így lehet egyenlőre marad a gyári, aztán szezonban elnézek Bcsabára ahhoz, akit javasoltál Solt.
Szép családias hangulatú napot Nektek!
Szakad az eső...
Okés várom
Amugy ilyen 140-150es tempoban mennyit pörög a gép kábé???
Fekete.Képet holnap tudnék készíteni.
Mien színű?Csak feketében érdekel!Képet rakj fel ha van!
lécci ha beléptek ide akkor töltsétek ki az adatlapot thanks
hali ősök
most értem haza hosszú ez a mai nap
Az enyém éppen eladó.2005-ös.6200km.garantált sérülés mentes.1400000.