Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

apááááááámmmmmm 14. másodperc TD
halihó debrecenből ismét
Borsóka Solt sport2 super bowl ismétlés
Koruma,

En meg asszony egyutt 155+cucc 20kg es ha akarnek mehetnek gyorsan [egyszer mar siettunk 180 as utazo siman megvan csak tobbet kajol :D]. Hasznalt vagy 0 ast vennel?

pacman
úgy emlékszem azt mondta a gyártó, hogy lehet bele tompítót is csináltatni, de jobban jársz ha felhívod!
Köszi a tippet, már nézem is a neten és érdeklődök újabb variáció
Tényleg szép, ha legális is akkor valóban megfontolandó... Mire bejáratom a gépet el szeretném dönteni milyet is rakassak fel, mert eldöntöttem, veszek valamit szépen szólót, mert így a gyárit is bármikor vissza tudom rakni ha hosszú úton nem akarok halláskárosult lenni nagy tempónál.
szia Jürgen!
szerintem akkor már jobban jársz a Martin dobbal! szerintem szebb mint a Finster dob, igaz kb 6000Huf-fal drágább, de én már hallottam szólni néhányat és a hangjuk is gyönyörű. ha nem találom ezt az akrát, akkor én Martin ovált rendeltem volna az enyémre!

Koruma:
szerintem a súllyal biztos nem lesz gondod, a magasság sem gond, én 190 vagyok és kényelmesen elvagyok a kis Z-n!
Jó reggel(i)t Mindenkinek!
Látom zajlik a kis "Z család" élete, helyes

koruma:
a mocitól ne félj, nem lesz kicsi. Én 194 cm, (kajamennyiségtől függően) 88-92 kg között mozgok és tökéletes a méret még a párommal is hátul aki szintén nem kicsi (170 cm és 65 kg). A teljesítmény is bőven több, mint elég a hely is kényelmes. Igazi sporttúra motor a szó legszorosabb értelmében.

Solt:
(bár lehet csak én gondolom, hogy Téged kell traktállak a sportdobos kálváriával) újabb infó: Cegléden 40-50 e Ft körül készítenek új finster dobot a gépre, ez is egy variáció.. lassan megunom már a témát komolyan, oszt begurulok és veszek valamit mán, mert ha az ember sokat agyal valamin, akkor döntsön lépjen, aztán hagyjon kapacitást másra
áááááááá
pénteken gyönyörű idő volt és a disznyótor miatt nem tudtam elmenni, aztán meg 7végén végig szar idő volt...
nekem is sütizésbe fulladt a 7végém
Hat Dragam,
nem hiszem, hogy be kellett volna jonnom, egyaltalan nem vagyok jobban.
A lanyok vasarnap meg kajalasba fulladt de legalabb jot beszelgettunk!

Neked hogy telt a vasarnap? Motoroztal?
Szia Anyu!
hogy sikerült a lányos 7vége? magadra kentél minden létező krémet?
remélem jobban vagy és meggyógyultál!
JO reggelt Kis Csalad
jó reggelt Mindenkinek!
Irtam neked töbször és hivtalak is de ugy láttom nem akarsz beszélni velem.
Szia borsoka!Hogy vagy?
csókolom anyu
mára ennyi volt, jó volt nagyon mármeg enni kellene vmit
Fiam!
anyad vasarolni volt, hogy legyen mit ennetek Apaddal!
Nem randalirozni az utakon!
na úgy látom mindenki elhúzott motorozni, igy nem maradok ki én se
sziasztok Borsóka Solt
itt is süt a nap ezerrel , csak előhozom én is a vasat
Borsóka pihizz nehogy újra beteg legyél
Ooooo, lany vagyok, meg ha csak nyomokban is
sajnos a Spyke nem az enyem, csak kolcson kaptam, de most, hogy van egy piros nadragom, talan felprobalom jovo hetvegen. vagy ma??? majd meglatjuk
egész nap otthon szépitekezel? szerintem sokkal szebb lennél spyke bőrruhában a z-d nyergében...
ha iyen marad az idő én biztos elmegyek valamerre kerülni egyet!
Szija!
fogjuk ra. mar nem faj a mellkasom, de azert meg tudnek itthon dogleni par napot
itt reggel fel8 ota ragyog a nap es nagyon mehetnekem van, csak nagyon hideg is van es nem akarom osszetorni magat. helyette ma lanyos napot tartok. szepitkezek ....
jó reggelt rakly!
a nap elkezdett kukucskálni a felhők alól, remélem du-án mehetek motorolni. Meggyógyultál?
Jo reggelt fiuk
sziasztok!
most szeretnék venni egy Z750S-t.én egy 42 éves ficko vagyok 100 kiloval,szerintetek nem lesz kicsi ez a moci?nem teljesítményre gondoltam.van valami tudásotok esetleges hibákról?van egy KLE 500-asom amit ha minden igaz elvisznek,de ha tudtok valakit akit érdekel 20 483 27 18 -as számon elérhet .még nincs egyéves teljesen szalon állapotú 5000 km van benne.
Udv Mindenkinek,

Elado a kepeim kozott lathato Z750-es. Szandekomban all Z1000-re valtani, barmilyen konstrukcio erdekel!

Capa