Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem sikerült jól belinkelni, de remélem igy is megtudod nézni, tekerj kb a 2. perchez
ez jó, de azért a parkolás is megy a csajoknak...
http://www.ize.hu/click.php?id=1863&url=http%3A %2F%2Fwww.liveleak.com%2Fview%3Fi%3D784973c15e
hat akkor legyen neked is jo kedved

nyifff :D

tudod, vidéki gyerek vagyok, és ha kukorékol a kakas, akkor biza kellni kell...
tenyleg, h mgy a korankeles???
pénteken sikerült egy jó nagyot bulizni, úgyhogy szo reggel egész fél 9ig aludtam , aztán szokásos foci, este meg a motoros haverokkal bowlingozás és Andor barátom szülinapját is megünnepeltük. most meg próbálom kipihenni a 7végét, mert pénteken megyek Pestre ünnepelni...
a hetvege alapvetoen nem volt rossz, meg a nyirkos/bubanatos ide ellenere se.
voltam haverom meglepetes szulinapi bulijan, meg atjott a baratnom es sutottunk sutit, meeeeg lanyos hetveget csinaltam: magamra kentem mindenfele szepito dolgokat
viccesen neztem ki, de kifejezetten jot tett a kis beteg lelkemnek

te mit csinaltal a messzi tavolban?
Neked nagy mafla, nekem kicsit pici... mesélj, milyen volt a 7vége?

Jürgen! én próbáltam már nyeregtáskát, de 2 személnyek az sem lesz az igazi, az utas sarka akadni fog benne, habár még mindig szebb és olcsóbb mint a doboz, szerintem...
aaaaa, eleg nagy mafla az a motor, szepen korbe lehet allni
Hát én megnéztem a gyári doboz-konzol variációt, nagyon gáz. Nem is a dobozokkal van gond, hanem a tartó konzollal, de azt nemigen lehet máshogy variálni, hiszen a felfogatása adot csavarokhoz kötött...
Van valakinek tapasztalata nyeregtáskáról? Ha felrakom a hátsó ülésre az asszonypajtás lába leér tőle a lábtartóra?
igazi rajongó táborra lesz a kis lilának , majd húzunk sorszámot hogy odaférjünk.
szeretnél még venni üléstakarót? a srácnak van még festetlen darabja!
igen, nekem is feltunt, hogy jonnenek lassan paran megnezni a tehenket
köszi meg minden más...
látom már szerveződik a látogassuk meg Borsókát és a lila z-jét klub, majd én is csatlakozom
Gratula Solt!!!
sok sikert, meg minden ilyesmi, amit kivanni szoktak
hasidomot majd én is akarok még rá. a dobozzal meg nem bíztatlak, én még nem láttam olyat amelyik nem áll rajta ormotlanul, úgyhogy marad a tanktáska, nyeregtáska, hátizsák variáció...
Én egy hasidom vásárlásán töröm a fejem, de előtte egy csecse dobozt kell szereznem a vasra. Remélem kapok is olyat, aminek nem ormotlan nagy a konzolja...
engem már elengednek egyedül is, olyankor meg szebb a kis idom...
Én a barátnőmmel takarom a hátsó ülést. Bár (szerencsére) kilátszik alóla itt-ott.
jó reggelt Z-társak!
látom mindenki elfoglalt volt a 7végén, nem sokat kellett olvasnom a hozzászólásokat...
gondoltam megosztom veletek, most írták alá a szerződésem, úgyhogy mindjárt rendelem is meg a karbon üléstakarómat! nagyon vad lesz!
jo reggelt ejszakazok

persze h megyek arra a Z-gyulesre!!!! megiscsak kell egy lany legalabb ennyi orult pasi melle
amint eltunik ez a rusnya ido es +10 fok lesz, gyulhetunk!
hátt... őőő... akkor bárcsak mindenkinek Z je lenne
köszi neked is! irány az éjszaka...
na én elteszem magam holnapra jó8 mindenkinek
amugy már tuti jófej vagy mert Z-d van
jóvanna
Ne hízelegj mert még a végén jófej leszek
Közben rájöttem h az Avon Viper Sport vagy Supersport gumi lesz rá a megfelelő. Remélem tartósabb lesz mint a gyári bridgestone