Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na megjöttem most szabadultam csak 11től eddig bent voltam
sajnos nem sikerült, de nem kaptam 1est hanem visszahívott jövőhét keddre és akkor újból megprobálhatom
azért hívott vissza mert látta h tanultam de nem látom át a dolgokat és igy ad még időt felkészülni már ez is egy jó pont
remélem, hogy már valahol nagyban ünnepli az ötösét és sörözik a haverokkal, ezért nem jelentkezik...
Leragom a koromom maaaaaar!!!
leugrott vajon a hidrol????
Janika! eltévedtél, vagy mi tart már eddig?
namivanmar JANI????
na elindulok az egyetemre majd jelentkezem
okéssssss
Sok sikert Janika!!!!
ha csak negyest kapsz, akkor is viszlek egy kort, megigerem
Szebb jobb reggelt
8kor elkelzdődik, tudjátok én csak az 5ösért megyek , remélem sikerül, ennyit még életembe nem tanultam soha
na majd jelentkezem
köcce mindenkinek
Hajrá Janika!
várjuk az eredményt!
Na szepen is lennenk, ha nekem kene TEGED tanitani :)
köszi! majd jösz és tanítgatsz
Akkor vedd ki a butykot a labtartobol mar most az elejen
nagyon szar erzes, amikor karistolod az aszfaltot es felcsapja a labad a kanyarban...
eloszor nagyon megijedtem
Ámen
úgy legyen! én is azért akarok pályára menni, hogy végre kicsit bátrabban merjem döntögetni, van ott még vagy 3-4mm a majrécsíkból, amit el akarok tűnteteni!
Nah, én is lassan számolom vissznya a napjaim, szombaton államvizsgázok, aztán most már szeretném elfeledni a tanulást jóidőre...

Az euroring sztem kezdőknek nagyon kellemes, gyakorlatilag kanyar kanyar után. Azért a célegyensben aki már picit ismeri a pályát a 170-180 is sima ügy. Nekem azért tetszett, mert el tudtam végre tüntetni tavaly a mocimon a majrécsíkokat, közúton nem merek akkorát dönteni, hogy lábtartót karcoljak, nem bízom az út tapadásában, párszor jónak tűnő nagy körforgalomban városon kívül párszor nagyon megcsúsztam, épphogy el tudtam kerülni az esést, szóval csak lájtosan. Szal érdemes először az E-ringet választani, picit megszokod a feelinget, tudod próbálgatni mekkorát mersz biztonságban dönteni, nekem jó volt elsőre, idén a Hringet is meglátogatom azért. Közösen Veletek...
Varom!
Az egyik lany ismerosom is szokott ilyet csinalni, o is hozzaadta a magaet... vegul 2x500 ml joghurt ment bele, 3 kis csomag tortazsele, meg 1/4 liter tejszin. de megszenvedtem vele, a hulye zsele mindig osszeallt
vicces volt, majd legkozelebb maskent csinaljuk kicsit!
a recept pedig jó, nekem max 2 óra alatt meg szokott szilárdulni!
majd eccer megmutatom, hogyan is kell csinálni ezt!
Szevasz!
kiprobaltuk tegnap a joghurt-tortadat, de nem szilardult meg 2,5 ora alatt se, ugyhogy csak holnap tudunk enni belole. a baratnomnel maradt a melyhutoben
belenyaltunk, az nagyon jo volt!!!
reggelt!
JOreggelt!

Es holnap akkor latjuk is a hatast????
Remelem jol fog menni a vizsga!
áááááááá kész vagyok, 2től 17:30ig konzultáción voltam (nagyon sok mindent megértettem de teljesen lefáradtam)
Solt
Köcce az infót
szia Janika!
a srácot Gimes Áronnak hívják.
emil címe: pentele.motor@chello.hu
tel: 20/3465-897
már megint a billentyűzet gombjait nyomkodod, ahelyett hogy tanulnál! nekem nem baj, de ha megbuksz, és ráadásul ezért Borsoka se visz el egy körre, akkor ne panaszkodj!
sztem jobban jársz ha kihagyod, mert utánna lehet rémálmaid lennének na sas tovább
igaz. Janika elmenjek helyetted vizsgázni? akkor talán kiverem a fejemből a problémáim, habár Te lehet nem járnál túl jól...