Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen azt tudom... Akkor rosszul kérdeztem. A z1000-et akarom 4-1-be, és arra lettem volna kíváncsi, hogy a z750 leölővel meg tudom-e oldani, mert tudomásom szerint ugyanaz a motorblokk csak furat különbség van.
Én is hasonló képen jártam, csak nekem ideiglenesen volt kivonva Ápr,1-ig, utána nem is figyeltem, hogy jön e csekk, most keresgéltem, de sehol, mondom bemegyek megkérdezem mi van kifizetem azt jó napot, ott közölte a srác, hogy még ki van vonva a forgalomból mondom mit néz a cseh 2-őt, már Ápr,1-től nincs erre ő, akkor kiszámolom a fedezetlenségi díjat, ha akarok rá biztosítást 25000-lenne a díj , érdekes tavaly nem kellet bejelenteni a biztosító felé, ha visszakerült a forgalomba.
Van egy 50es robeszom. 5-6 évig nem használtam. idén elővettem mondom kötök rá biztit az a biztos. alianz. kiszámolt nekem egy 300valahány ezres díjat visszamenőleg. mondom ezért kár volt ennyit fáradni. idénre adjon egyet aztán megyek is. de, hogy visszamenőleg ki kell fizetnem. Szóval mondtam, hogy szevasztok. bementem egy alkuszhoz 3perc alatt megkötötte 4ezer valamennyi talán egy évre.
Elkészült ,igaz hogy még a farokidom csak egy sor feketével van fújva de felpróbálás után még nem vettem le inkább motorozok, és a hűtővédők sincsenek festve majd ha hűvösebb lesz.A másik sztorim hogy a héten bementem a biztosítóhoz hogy megkössem rá az érdekmúlás miatt felbomlott biztosítást erre közlik velem hogy fizessek fedezetlenségi díjjat attól a naptól amikor kivontam a forgalomból, kérdem én mire hiszen ideiglenesen ki volt vonva a forgalomból és amikortól nem fizetek rá biztosítást, vagy műszakiztassam le mivel totálkáros volt a motorom, erre a következő a kérdésem hogy minek ha van rajta, és hogy ha nem kötnek rá biztosítást akkor nem tudom leműszakiztatni! Na ezután elküldtek a közlekedés felügyeletre hogy érdeklődjek utána hogy most mi van, ott csak annyit mondtak hogy váltsak biztosítót! Utána olvastam ennek, és fedezetlenségi díjat arra az időszakra kell fizetni amikortól forgalomba van a motor és díjnemfizetés miatt szűnik meg a biztosítás, visszamenőleg kell fizetni, ha ujjat akarunk rá kötni!
nem, egyik 1 masik 2 kipuffos :)
tehat az egyik leomlo 4az 1 be masik meg 4 a 2 be.
Halló, úgy alakult, hogy eladó lett egy 2007 utáni kicsizébe való alsó és felső villahíd a hozzá tartozó csőtengellyel természetesen. Eredetileg átalakításhoz vettem de sajnos nem fogom tudni felhasználni. Teljesen jó állapotban van. Ha érdekes lehet valakinek keressetek. EgyElőre nincse máshol hirdetve. Képeket természetesen fogok tudni küldeni.
Z1000-ed van amivel buktál?
Gyerekek a szivem szakad meg, de a Ze' korszakom lejart.
A narancsnak nem alltam neki felujittani az ujabb bukas utan, igy eladasra kerul.
Kozben befazeresedtem...
Sziasztok!
Tud-e valaki segíteni abban, hogy a legelső szériás z1000 és a z750 könyöksora megegyezik-e?
Előre is köszi...
volt már rá példa
de az idén ki tudja mi lesz,
az biztos ha lesz,
csak teljes bőr cucban engednek fel a pályára utas + vezető is,
Sziasztok. lime partyn utas motoroztatás lehetséges?
ja most nezem ez a 2010es linkje
Hónap 23.-a
Lányom készül már nagyon
mikor? nem is tudtam
Szia !

Elküldtem !
Szia Áron!

Tudnál nekem privátban küldeni egy mélt amiben leírod mi mennyibe kerül? Az adatlapomon ott az e-mail címem.

Köszi!
lime party valaki? mi megyünk ha jó idő lesz
OKés !
szeva Király
holnap pontosabban ma hívlak
ü FIGU
Sziasztok !

eladó a motoromról pár extra:

Akra leömlő (más,mint a gyári ,mind méretben,mind elrendezésben)
hozzá gyártott hasidom,
indexes oldalidomok tartókonzollal együtt
Bagster ülés

köszi
mondjuk ranezesre brutalis elofeszites van beallitva, lehet hogy ettol tul kemeny+magas
Sziasztok! 2006-os Z750S-em van. Nagyon OK, de! már tavaly nyáron időnként (a nagy melegben) a fordulatszámmérő óra először darabosan, majd egyáltalán nem mutatta a fordulatot. 25 fok alatti hőmérsékleten nem jelentkezett ez a probléma. Mostanáig! Tegnap napközben ismét előjött ez a jelenség, viszont már egyáltalán nem mutat! Ugye a gyújtáskapcsoló elfordításakor a mutatónak (a km órával együtt) ki kellene mozdulni és vissza alapba. Most ez sincs. Érintkezési probléma? Hol és mit nézzek meg?