Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez innen valakie? z1000
A Z750-en kutyacsont van benne vagy már ez más típusé?
Hello Mindenki.Bekerült a rugóstag a gépbe.Magasabb,keményebb még furcsa a gyárihoz képest .
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni. Van egy 2005-s z 750 S em és a következő vele a gondom. Extrém melegben kb 80-100 km motorozás után menet közben elkezd rángatni majd megáll. 5 perc pihi után ujra indul de újra és újra előjön a hiba. (hűvösebb időben nem tapasztaltam). Annyi h a gépe van egy Mivv cső ami meg lett vágva és a slip on-nál kicsit kifúj ennek lehet köze a gondhoz, esetleg valaki tapasztalt hasonlót.
Előre is köszi a válaszokat
Hello Mindenki.Érdekelne a hasidom az adatlapomon van elérhetőség,kérnék képeket róla?!Köszi.
Sziasztok!
Van egy Z750 2004-re való hasidomom eladó.Ára 15000 ft.Fényezve van fekete színben.Kérésre küldök képet!
hali
aranyos vagy
mi is tudjuk páran ismerjük egymást évek óta
Sziasztok!
A minap vásároltam "perec" fórumtárstól a zx636 rugóstagot és a himbát. Nagyon jó áron adta és ajándékként még elküldte a két kutyacsontot, az összes hozzávaló felfogatócsavart és még két ledes indexet is küldött a csomagban.
Nagyon korrekt, gondosan csomagolt mindent és másnapra ahogy kértem tőle meg is jött a csomag.
Hát az az igazság, hogy Zsuzsi tavaly felült egy robogóra mögém, és azóta szeret hátul motorozni. Viszont a Z-n nem. Próbáltam már mindent, de nem az igazi. 2 lehetőségem volt. Z mellé egy nagyrobesz (burgonya 400, olasz fos 400), vagy egy csopi. Sokáig a robogó volt a favorit, de aztán annyira nem motor, annyira nem tekintem én sem igazi motornak, meg hát egy szép krómpakk azért mindenki szerint jobb és szebb mint egy guruló színes tejfölösdoboz. Szóval most ott tartok, hogy ha nem jön be nagyobb lóvé, akkor eladom a z-t és helyette lesz egy csopi. Később 1-2 év múlva meg egy kis rendszámos pályagép. Másik tészta, hogy kb 1,5 éve keresek K8-750-et, de nem találok. A neten ugyanazok a fosok vannak, ha meg bejön 1-2 azok meg vagy hitelesek, vagy pedig gané egy gépek. Egy leheőség van még, ha elég kesst tudok összekaparni, akkor nem z helyett, hanem mellé veszek.

Amúgy komám, te jól vagy? :)
Egyik barátom is. jogsi folyamatban volt és első motornak sv1000-t vett. meglepően jól ment vele. pedig előtte nem is robogózott
Székesfehérváron is van kis Z tanuló motornak. Szerintem vizsga után minden agyban dől el mint sok dolog az életben. Ha van érzéke meg tud parancsolni magának az ember akkor nem lesz gond . Aki meg hüle agyban előbb utóbb kárt tesz magában meg sajnos néha másban is :(
Tesóm pasija suzuki sv 1000s el kezdte a motorozást. Több mint 150ezer km t vezetett már azóta. Előtte az életben nem volt motorja max simson.
Egyszer remelem
Én ugyanígy voltam, mikor eladtam a z750-et. Tényleg imádtam, baromira sajnáltam és csak azért adtam el, hogy lehessen egy gyorsaságim. Mindegy, lesz még nekem Z1000-em, meg ezek szerint gyanítom neked is lesz retteneted
Nagyon sajnalom, nagyon kotodtunksajnalom hozza hosszabb ghiaba csak egya targy. El sem tudja kepzelni senki milyen gyomorgorcsel fotozom az alkatreszeit.....
6evig epitgettem
Veszek ha lesz ra...kimegyunk vissza englanbe

Majd talan ott....

Pedig mar majdnem teljesen elkeszult...ha itthon tudnank maradni akkor vettem volna bele blokkot....

Palyazast igy meg az elott el kell felejtenem mielott elkezdtem volna.
Neked is járna egy óra sarokban/kukoricán térdepelés!
Miazhogy elbontod a narancs rettenetet? Azt vágom, hogy nincs hozzá normális blokkod, de wazze, akkor vegyél másik motort!
Mar csak ez hianyzott

Chopper? Mivan lázas vagy?
Szia!
Na elmész a pi.sába, chopper
És ezzel mi lessz?
pályamotoros leszek
Csopperal? úúúú mindjárt hányok
Sziasztok!
Rég nem jártam itt, de talán az old-school tagok még emlékeznek. Úgy döntöttem, hogy kihasználatlanság miatt, amennyiben értelmes ajánlat érkezik a motoromra, megválok tőle. Itt is leinformálható, de vizsgálható-szervízbe is vihető átnézésre. Esetleg 1000 ccm feletti vagy 60 Le feletti khm...khm... chopper érdekel :(
Még mindig elvihető az R1 hátsó rugóstag...
Nekem is van elfekvőben 2db zx6-os első tárcsám (aranysárga).
Még az átépítéshez szereztem be, de aztán végül vettem másikat (feketét) a színe miatt.
Ha valakit érdekel, lemérhetem.

Z.
én annak idején még csak ETZ és P10 rutinnal rendelkeztem
/jogsim volt, anno rendszámos Simson, 125-ös MZ/
amikor 1 szerencsés véletlen folytán GSX 1100F-re átpattantam
ami 100kw és vagy 250kg volt,
és mellékesen 1 rohadék szörnyeteg ,
megúsztam zakó nélkül pedig 1-2 évig jártam vele
ment a válasz
Hali! A két tárcsa engem is érdekelne. Beálok a sorba
Küldtem mail-t. :D