Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel en is igy voltam. Tarcsa ?
En sv 650 en tanultam es jo par evet kihagytam. Ez sem 100 le es jol lehet terelni a bolyak kozott. Aki ennel erosebben tanul csak szerez mar a rutinon egy kis tapasztalatot. Ha meg vizsga utan friss jogsival
eldobja az mar az o baja.
Ugye a torvenymodositas ota GS500-on mar nem is lehet 'A' korlatlant csinalni, mert min. 600 ccm-esnek kell lennie a gepnek.
Ugyanakkor szerintem egyre tobben csinalnakugy 'A' korlatlant, hogy elotte semmilyen motoron nem ultek meg, robogon sem, alattuk azert eleg veszelyes egy 100+ LE-s gepezet, szerintem.
mondjuk nekem mar megvolt a Z amikor csinaltam a jogsit, de rutinpalyan konnyebb volt a gs500 at tekergetni kezdokent szoval azzal vizsgaztam
Szerintem nem! Mert ha gs500 a tanulomotor es vesz egy 600ast, majd nez ha odacsapja......

Igy van alap!
Lattam ma tanulo vezetoket kicsi Z-n, nem lattam melyik autosiskola szineiben.
Nem eros a kicsiZ egy picit tanulomotornak? :)
Also sarokban! Nem hagyomanyos, hanem valamifele tekercselt rezzel ellatott akku
kissebb a merete(hungarocellel tasztottam ki) de a teljesitmenye jobb! Kivalo kondiban! Egesz teli allas utan azonnal beporgette

4e ft?
Sziasztok! 2008-as Z1000-hez kellene akksi ki milyet ajánl? Esetleg valami jó árban?
Jó, "adatlap" leesett időközben az a kérdésem tárgytalan :)
Tudnál igen, mert kellene egy "igenjó" áron és megkérdezek pár boltot. Adatlapra mit kell érteni amúgy? Ez egy z1000 2007-es (nem abs-es), már az újabbik típus, a galériámban van róla kép. De küldök erről a vacakról is képet ide. Köszi előre is válaszod!
van itt minden friss ocsó jó....
vagy az az aldi?
A felnin levo tarcsakat is lemertem. Azok 5mm-esek.

Bocs az ekezetek hianya miatt de sokszor "okos" telefonrol irok.
Es ahogy igertem.....lemertem.... 6mm mind a 2db
Emailben keress meg kerlek es megalkuszunk! Irj egy korrekt ajanlatot es vidd!
Nekem meg ZX6Rrol van elfekvoben.... kuldj kepet. Vagy valami azonositot!
jol hangzik, mennyit szeretnel a ket tarcsaert foldon?
Szia!

tudok segiteni ha aktuális! Adatlap!
esetleg nezd meg hogy 750-e ugyanaz-e
olyanom van elfekvoben
Üdv!
Z1000-esembe (2007-es) tönkrement a feszültség szabályzó. Szerintetek érdemes valami utángyártottat venni hozzá vagy inkább a gyárit (gondolom sokkal drágább) rendeljem meg?
Ami a "foldon" van az kopasmentes, gyari ertek! Ezt akartam feltenni...csak nem jutott el odaig a projekt...sajnis....
ami a kereken van az picit kopott...utcara meg kivalo szerintem.
de ha szeretned du nekifeszulok egy tolomerovel!
hali, megmerned nekem mennyi van meg azokban az elso tarcsakban?
zx6-2005-2006
ha ranyomsz az uzenetemen az elozmenyre akkor latod, kb 2 eve mar beszeltunk rola csak eddig nem ertem ra :D
Üdv,
milyen villát szeretnél beépíteni pontosan?