Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy Nissin Radiális fõfékhenger + alkatrészekkel és 5.1-es fékolajjal. Esetleg érdekel érdeklődjél.
Valaki ezredest eladót 2003-2006?
Nekem is hasonló tapasztalatom volt par hete a Z-vel náluk. Jovo héten viszem a robogóm is...
Sziasztok!

Ma voltam a Red Line-ba (Bp. Illatos u.) szelepellenőrzés, olajcsere, hűtőfolyadék-csere...stb kapcsán.
Nagyon korrektek és elfogadható áron dolgoznak, csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a helyet.
És ami a legpozitívabb, hogy nem cserélnek, csak okvetlenül szükséges alkatrészeket, így nekem sikerült megúsznom a szelepfedél tömítés cseréjét (pedig az én gépem 2004-es).

Z.
Megjött az új bukóó, jók az első benyomások :)))
Hali, valamennyit fog, de én már nem használok olyat.
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a CASTROL POWER 1 RACING 4T 5W-40 olajjal kapcsolatban?
Mi a véleményetek róla?
Most ilyet vettem a motorba.
2007-es Z750S.
Hello!
Nézegettem a képeidet és tetszik a nagy plexid , kérdésem az lenne vele kapcsolatban, hogy nagyobb tempónál mennyire hasznos, és mennyire fix a felfogatása nem mozog-é? Már egy forgalmazotól kértem árajánlatot, estleg kedvezőbb árfekvésben nem tudsz ajánlani egy beszerzési helyet ?
Köszi előre is!
Eladó új ülés Z750-re.

http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Sziasztok!

Jön valaki jövő hét szombaton Ecsédre, a motoros áldásra?
Sugónál megkérdeztem. gyári sérülésmentes. egyik 30. másik 35.

annyiért nem veszek az biztos.
Pedig elhiheted hogy annyiért vettem! Ami még hihetetlen 8000ft ért fejidomot igaz az egyik fül le volt törve de megjavítottam!
Kedves Robi!

Újban tudunk segíteni kedvezményes áron. Elérhetőségünk adatlapon!
2500? az nagyon kevés.

Enyém meg néha bal oldali deklinél csöppenti az olajat. Nem is mindig meg nem is nagyon. De zavart így vettem hozzá tömítést és amikor cseréltem ki akkor láttam, hogy ez már bizony hegesztve van.
Ja és nem is lett jó. Ugyan úgy csinálja. Most vadászok gyárira. Mondjuk 10ezer / db áron nem veszek az biztos.
Heló mindenkinek! Nem tud valaki véletlenül kaw z750 2005 kormányrudat és komplett bal első lábtartója? előre is köszi!
Én még olyat nem láttam, hogy ne úgy legyen, hogy csak ez a baja de ezen kívűl szalon állapot. és amikor ott vagy akkor kiderül, hogy ez is szar. meg az is. és akkor mondja, hogy ja tényleg az se jó de ezért ennyi az ára. ha hibátlant akarsz venni akkor szalonba kell menni.
Én ajánlottam neki 400-at de arra csak annyit mondott idézem " ezért kár volt felhívni " pedig ezt egy reális árnak tartom, igaz nekem csak donornak kellett volna, némi alkatrész gyanánt ami marad pedig eladni, de amikor mondta hogy az első lámpa, fejidom, lábtartó is sérült ami a képeken nem igazán látszik Hát meg is értem hogy nem vitték el!Mondjuk egy deklit vehetett volna már rá és akkor esetleg belehetett volna indítani.Az én 750-es is pont ott lyukadt ki és kb 2500 ft volt egy dekli, amit épp a napokban tettem fel rá.
Hát én is felhívtam és sajnos nem igazán mondott el minden sérülést.
Az egyik barátom pont ment arra és beküldtem hogy nézze meg.
Hát a srác szerint a sérülésen kívül makulátlan, csak az a baj hogy a képeken nem létszik minden, mert a motor gyakorlatilag totálkár.
Nincs rajta ép idom, kipuff. kormányon minden hűtő, lábtartó, dekli, teleszkóp, km óra, és mivel az oldala lukas ezért nem is lehet elindítani! A srác barátnője mutatta meg a motort, de azt mondta hogy már voltak ott Szolnokról is mivel a motor csak "enyhén sérült" de el is mentek.
Az az enyhén sérült elég gyenge kifejezés
Szia!

Én felhívtam a múlthéten 500ért is elvihető de szerintem annyit sem ér csak mert a papíroztatás majdnem 200 + az alkatrész amit mondott hűtő,lámpa,leömlő,fejidom,dekli, egyéb javítások és már is ott van hogy 200 ez összesen 900 ami még nem is biztos!Ennyiért pedig már találsz nem töröttet is, magyar papírosat !
enyhén sérült
Sziasztok!
Erről a motorról tud valaki valamit, mármint megnézte már valaki?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_1000-6749
226
Hello!

Köszönöm az infót!
Pont pénteken voltam náluk, csak akkor a szerviz volt aktuális.

üdv
"fehér/fekete z750-es srác"